Sujauktą galeriją pavertė erdviu biuru: susidūrė su nemenku iššūkiu

Evelina ir Monika Vilniuje esančia dailės galerija rūpinasi kaip savo namais. Jos čia organizuoja dailės parodas ir dirba su kitais meno projektais. Galerijoje įrengtame biure tvyro tikras meniškas chaosas, kurį merginos norėtų sutvarkyti. Joms padės TV3 ir „Namų idėja su IKEA“.

7

Merginos galerijoje įrengtame biure dirba neskaičiuodamos valandų, jos čia užsiima ir visais organizaciniais, administraciniais darbais ir priima svečius – menininkus, autorius, kuratorius.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Senas galerijos biuras virto moderniu ir jaukiu

Pirmas dalykas, kuris krenta į akis vos pravėrus biuro duris – labai daug daiktų: dokumentų, brėžinių, segtuvų ir t.t. Tai patvirtino ir IKEA interjero dizainerė Erika: „Pirmas įspūdis – daiktai neturi savo vietos, darbo stalai apkrauti visokiais tušinukais, dokumentais ir kitomis smulkmenomis. Tokioje aplinkoje turėtų būti ne tik sunku rasti tai, ko reikia, bet ir susikaupti“, – sako ji.

„Daiktai čia atkeliauja visokie. Kartais laikinai, bet kartais tas laikinai užsitęsia iki amžinai. Norėtųsi stalčių ar lentynų visiems tiems daiktams sudėti, nes kitur sandėliuoti neturime kur. Būtų gerai ir dalinai atskirti darbo bei svečių priėmimo zonas“, – savo pageidavimus vardino biuro šeimininkės.

Negana to, Evelina ir Monika atskleidė, kad turi dar vieną kolegą, kuris sėdi už sienos, nes dabar jam tiesiog nėra vietos jų kabinete. Visi jie norėtų dirbti vienoje erdvėje. Taigi, Erikai teks nemenkas iššūkis – toje pačiame kambaryje įrengti tris darbo vietas, atskirti zoną svečių priėmimui ir dar rasti sprendimą gausybei daiktų tvarkingai sudėti.

Kaip jai tai pavyks įgyvendinti, žiūrėkite penktadienį 17:55 val. per TV3., laidoje „Namų idėja su IKEA“.


Rašyti komentarą...
E
Edita
2020-10-19 19:16:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki man labai patinka jusu laidos labai noreciau padaryti teciui staigmena
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų