„Šreko“ filmą žiūrėjusi mama pasibaisėjo: erotinį momentą pastebėjo tik akyliausi

„Šreko“ fanai buvo priblokšti, kai kultiniame „Dreamworks“ kino studijos vaikams skirtame filme pastebėjo grubius, tik suaugusiems tinkančius juokelius. Dauguma teigia, kad „jų vaikystė buvo sugriauta“.

Vienas akylas filmo apie žmogėdrą gerbėjas teigia, kad lordas Farquaad įžūliai pasisakė apie princesę Fioną.

Socialiniame tinkle „TikTok“ žaibiškai paplito filmo klipas, kuriame matome kaip iki pusės nuogas arogantiškasis lordas lovoje mėgaujasi taure martinio. Mažaūgis veikėjas paprašo stebuklingojo veidrodėlio parodyti princesę Fioną. Farquaad sako: „Veidrodėli, veidrodėli, parodyk man princesę“.

Veidrodis nenoromis sutinka. Pamatęs princesę Fioną, Lordas sriūbteli savo gėrimo ir pavadina ją tobula. Po to sujuda antklodė ir jo veide atsiranda keista išraiška.

Ir nors tai truko vos kelias sekundes, fanai įsitikinę, kad filmo kūrėjai specialiai papokštavo, kad lordas lytiškai susijaudino, rašoma dailystar.co.ok

„Ar kas nors tai pastebėjote“, − buvo klausiama.

Netrukus pasipylė priblokštų gerbėjų komentarai.  „Kodėl? Kodėl jie taip padarė? Kas sutiko tai animuoti?“, − rašė vienas.  Kitas pridūrė: „Niekada jums už tai neatleisiu“. Trečiasis komentavo: „Nesu didelis drovuolis, bet mane traumavo tai, ką dabar pamačiau ir suvokiau“.

„Šrekas“ buvo sukurtas 2001 metais ir greitai tapo žiūrimiausiu filmu. 2004 metais pasirodė filmas „Šrekas 2“, o trečiasis filmas ekranus išvydo 2007 metais. Paskutinis, ketvirtasis, filmas apie Šreką  kino teatrus pasiekė 2010-aisiais.


Rašyti komentarą...
j
jo
2021-04-29 13:00:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas kam rupi tas tai ir mato as nepastebejau
Atsakyti
-5

N
Nieko svarbaus
2021-04-29 13:15:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lyg nebūtų didesnių problemų. Vaikai net nepastesbės tokių dalykų, ko čia purkštauti. Kam nepatinka, tegul nežiūri.
Atsakyti
-10

A
2021-04-29 15:27:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekvienas vertina pagal savo sugedimo laipsnį...
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų