Sotus raugintų kopūstų troškinys pagal Editą: sušildys visą šeimyną

„Labai seniai gamintas troškinys, anksčiau buvau didelė troškinių mėgėja – taigi patogu, viską sumeti į puodą ir troškini, o ir plauti tik vieną puodą tenka“, – sako tinklaraščio „Oditėlės blogas“ autorė.

Naudojau: raugintus kopūstus; karšto rūkymo dešreles; bulves; aštrų pomidorų padažą; grietinę; druską.

Kopūstus pakišame po šalto vandens srove ir nuplauname, taip dingsta dalis rūgšties. Kopūstus užpilame vandeniu ir statome puodą ant viryklės, tuo tarpu pjaustome nuskustas bulves ir dešreles.

Keletą minučių bulves pakepiau gerai įkaitintoje keptuvėje ir sudėjau į suminkštėjusius kopūstus. Kai bulvės buvo link išvirimo pabaigos, sumečiau paskrudintas keptuvėje dešreles ir viską pagardinau pomidorų padažu bei grietine. Galite dėti mėgstamų prieskonių, bet man apart druskos čia nieko netrūko. Nesigiriant, bet troškinys gavosi gardus.


Rašyti komentarą...
V
Vida
2021-10-06 12:02:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek sumokėjo už tu vad, "dešrelių" reklama tau? kam raugintus kopūstus dar plaut? Čia gaunasi kai rožė per dujokauke uastyt, skaniausia, idėjai, kad ir parūkytos šoninukes, ar seip mesytes, bus ir geras skonis ir rauginto kopūsto kvapas, dar pagal skonį gali cukriuko koki šaukštą ibet, gausis saldžiarūgštis troškinys, o ne su plastmasine desrelem


Atsakyti
-1

V
Vaidilei
2021-10-06 12:25:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Vaidile Tokiu metu per šienapjutes, raugintų kopūstų, nežinau ar kas valgydavo, paprasčiausia, šis patiekalas daugumoje tinka atvėsus orams, rudenį, kada būdavo raugiami kopūstai ir skerdziami gyvuliai, per šienapjute geriausia atgaiva būdavo, šaltibarščiai ir rūkytas kumpis, skilandis ar lašiniai, šienapjute tai daug energijos reikalaujantis darbas,taip, kad kažką nepastebėjai ką senolis valgydavo
Atsakyti
0

V
Vaidile
2021-10-06 12:15:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip valgydavo mano prosenelis, grįžęs iš pievos su dalgiu ant peties.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų