Smalsu ne tik vyrams, bet ir moterims: tai koks yra tas vidutinis ilgis?

Prezervatyvų gamintojų „SKYN“ atliktas tyrimas rodo, kad vyrų varpos darosi vis didesnės. Nuo šiuolaikinio žmogaus istorijos pradžios iki dabar vidutinis varpos ilgis padidėjo, kaip teigiama, maždaug 2,5 cm.

Praėjusiais metais prezervatyvų gamintojai ir Londono „King‘s“ koledžas kartu atliko tokį tyrimą – tyrėjai išmatavo 15 521 vyrų varpų ilgį.

2016 metų tyrimo duomenimis, Didžiosios Britanijos gyventojų vidutinis varpos ilgis erekcijos metu buvo 13 cm. Tačiau naujas šių metų tyrimas parodė visai kitokius rezultatus – pasak „SKYN“, tyrimas parodė, kad vidutinis 18–34 metų vyrų, „tūkstantmečio“ kartos atstovų, varpos ilgis yra 15,5 cm.

Ar tikrai jaunoji karta yra labiau apdovanota? Mažai tikėtina. Greičiausiai „SKYN“ atliktas tyrimas nėra tikslus, nes duomenys buvo renkami internetu pildomos formos pagalba – ją užpildė 3 037 lytiškai aktyvūs vyrai, rašoma mirror.co.uk

Nereikia ypatingo mokslinio išsilavinimo įtarti, kad dalis jų greičiausiai kiek pagražino situaciją. Būtent dėl to vidutinis ilgis ir išėjo didesnis – visai nenuostabu. Jei tų pačių vyrų varpas būtų matavę tyrėjai, statistika būtų buvusi visai kitokia, nes ekspertai sutaria, kad beveik visi vyrai kalbėdami apie savo varpos dydį meluoja.

Taip yra turbūt todėl, kad dydis kažkuria prasme yra svarbus. Mokslininkai neseniai atskleidė, kad didesnes varpas turintys vyrai moterims visgi suteikia daugiau orgazmų. Praėjusių metų duomenimis, moterys mieliausiai rinktųsi 15,74 cm ilgio erekcijos metu varpą turintį vyrą. 

 


Rašyti komentarą...
S
Stajakovičius
2021-01-23 14:24:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apmokestis nuo 13cm.
Atsakyti
-7

Ženė
2021-01-23 12:27:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviukų vidurkis 18 cm.
Ne mažai 22
Bet ilgis ilgiu pasitaiko kad storis kaip du pieštukai.
Didesnis-smagiau, bet kiekvienam raktui sava spyna.
Gali buti 24, bet toks niekada normaliai neatsistoja, tik pusiau.
Atsakyti
-9

A
Aušrys
2021-01-23 01:46:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
15,74...Ir?Laimingesnė bus partnerė?
Vėjas...
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (35)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų