Niekada nesibučiavusi mergina pirmąjį bučinį transliavo internetu: sužavėjo tūkstančius

Jauna mergina, teigianti, kad dar niekada su niekuo nesibučiavo, nufilmavo pirmąjį savo bučinį, prieš tai surengusi atranką norintiesiems.

M‘Lynn Martin iš San Diego, Kalifonijos, sukūrė forma, kurioje kandidatų klausė, kodėl jie nori su ja išgyventi pirmąjį bučinį ir ko tikisi iš tokių santykių, o tada išsirinko jai labiausiai patikusį vyriškos lyties atstovą.

Savo nuotykiais „TikTok“ pasidalinusi 24 metų amžiaus mergina sako, kad susilaukė „visokeriopo susidomėjimo“ – kai kurie jai rašę vyrai net buvo iš užsienio.

Tačiau jai pavyko išsirinkti savo favoritą, kurį ji pavadino Ianu – paaiškėjo, kad jis yra vieno iš jos buvusių dėstytojų jaunesnysis brolis. Abu pasidarę koronaviruso testus ir sulaukę neigiamų atsakymų, M‘Lynn ir Ianas susitarė dėl susitikimo. Socialiniame tinkle publikuotuose vaizdo įrašuose mergina filmuoja save besišukuojančią ir besivalančią dantis prieš bučinį, rašo dailystar.co.uk

Pora tuomet galiausiai susitiko automobilyje – vaizdo įraše matoma, kaip Ianas prie jos pasilenkia, laikydamas jos veidą rankomis, o tuomet filmavimas nutrūksta.

M‘Lynn žiūrovai labai dėl jos džiaugėsi ir ragino merginą pradėti eiti į pasimatymus. Viena komentatorė rašė, kad jos išsirinktas vaikinas labai mielas ir, regis, ir pats jaudinosi. Komentatorei labai patiko judviejų susitikimas – situacijai jai atrodė tikrai labai miela. Kita jai pritarė, sakydama, kad vaikinas tikrai gražus ir patardama M‘Lynn pradėti su juo susitikinėti. Trečia rašė, kad Ianas – būsimas vaizdo įrašo autorės vaikinas.


Rašyti komentarą...
V
Va
2021-01-22 07:38:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panelė sugalvojo neblogą savireklamą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų