Skintas gėles išsaugokite ilgiau: prireiks vos 1 priemonės

Daugelis nori namus puošti gražiausiais skintų gėlių žiedais ir mėgautis nepakartojamu jų kvapu. Tačiau neretai skintos gėlės džiaugsmo teikia mažiau nei norėtųsi, nes paprasčiausiai nuvysta. Yra įvairiausių būdų, kurie gali padėti jas išlaikyti ilgiau, tačiau šiandien dalijamės keliais, kuriuos norėsite išbandyti.

Soda

Į vazą su pamerktomis gėlėmis įpilkite ¼ puodelio vandens su soda. Ji padeda pratęsti gėlių žydėjimą, nes suteikia joms reikalingų medžiagų. Gėlių puokštė, pamerkta į vandenį su soda, net ir dešimtą dieną atrodys gražiai, tik žiedai bus labiau prasiskleidę.

Monetos

Į vazą įdėkite varinių monetų, kurios gali apsaugoti gėles nuo bakterijų ir taip jas išlaikyti ilgau šviežias. Dar geresniam efektui rekomenduojama įdėti ir tabletę aspirino, kuris leidžia vandeniui geriau tekėti per gėlės stiebą taip užkertant kelią vytimui.

Degtinė

Į gėlių vazą įlašinkite kelis lašus degtinės. Ji slopina etileno, kuris padeda bet kokiems augalam bręsti, dygti ir žydėti greičiau, gamybą. Kadangi šis procesas yra sulėtinamas, šviežios gėlės savo grožiu džiugina ilgiau.

Šaldytuvas

Sakoma, kad šis būdas yra kone pats geriausias, nes vėsioje temperatūroje gėlės vysta lėčiau. Tad, jei turite galimybę, kiekvieną vakarą prieš miegą, įdėkite gėlių puokštę į šaldytuvą maždaug aštuonioms valandoms. Net ir dešimtą dieną gėlės atrodys kaip ką tik nuskintos ir puoš namus.


Rašyti komentarą...
S
Sveiki
2020-06-21 10:03:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su šaldytuvu,tai jau perlenkta lazda
Atsakyti
-3

V
Veteranas
2020-06-21 17:57:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gerai padeda druska su actu.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų