• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nesvarbu, esate tam pasiruošę ar ne, bėgantys metai į gyvenimą įneša įvairių iššūkių. Atsisveikinant su senaisiais metais, į naujuosius žengiame su viltimi. 2023 m. horoskopas atskleis, ką jums atneš ateinantys metai.

Nesvarbu, esate tam pasiruošę ar ne, bėgantys metai į gyvenimą įneša įvairių iššūkių. Atsisveikinant su senaisiais metais, į naujuosius žengiame su viltimi. 2023 m. horoskopas atskleis, ką jums atneš ateinantys metai.

REKLAMA

2023 m. astrologines prognozes sudarė geriausi Indijos astrologai, jie sudaryti taip tiksliai, kaip įmanoma. Šiame horoskope pateikiama išsami metų apžvalga, išskiriamas geriausias ir blogiausias laikas bei tai, kas jūsų laukia kitais metais.

Planuojate išvykti į užsienį, o gal imtis naujo verslo? Tikitės ilgai laukto paaukštinimo pareigose ar galvojate apie karjeros pokyčius? Šioje 2023 m. astrologinėje prognozėje rasite visus atsakymus, rašo ganeshaspeaks.com.

Avinas

2023 m. Saturno ir Jupiterio judėjimas gali atnešti didelių pokyčių, kurie bus nevienareikšmiai: kai kurie iš jų bus naudingi, o kai kuriuos reikėtų vertinti dėmesingai ir su atsargumu.

REKLAMA
REKLAMA

Saturnas gali turėti įtakos jūsų ryšiams su užsienio šalimis, išlaidoms ir finansinei naudai, socialiniams ryšiams, taip pat polinkiui į dvasingumą.

REKLAMA

Jautis

Prognozuojama, kad Saturnas, Rahu planeta ir Jupiteris ateinančiais metais vaidins svarbų vaidmenį karjeros srityje. Ateinančiais metais bus labai svarbus teigiamas požiūris, kantrybė, atkaklumas ir mokslai – tai raktiniai žodžiai, kurie bus itin svarbūs.

Pirmąjį kitų metų ketvirtį nepraraskite kantrybės, venkite agresyvumo – tai padės įgyvendinti planus. Kad gautumėte Saturno palaiminimą ir sulauktumėte sėkmės versle, reikės atkaklumo. Taip pat reikės vengti neigiamų minčių ir numoti ranka į aplinkinių replikas.

REKLAMA
REKLAMA

Dvyniai

2023-ieji jums bus nepakartojami metai. Tai metai, kai būsite orientuoti į veiksmą ir sieksite įgyvendinti savo svajones vieną po kitos.

Kiekvieną mėnesį nusistatykite tikslą ir nepaliaujamai jo siekite, išpildykite tai, ko jums trūko praeityje. Galiausiai galite pasiekti tašką, kai įgyvendinsite viską, ko troškote jau seniai.

Vėžys

Ateinančiais metais jūsų sveikatos, finansų, santykių su artimaisiais ir laimės, kurią teikia darbas, srityse laukia pokyčiai, šioms sritims teikite prioritetą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Saturno padėtis privers pamedituoti, tai bus tarsi įspėjimas per daug nepermąstyti kiekvieno klausimo, nes tai gali pakenkti sveikatai ir neigiamai paveikti jūsų sprendimus.

Stresas ir neigiama aplinkinių įtaka gali neigiamai paveikti jūsų darbo kokybę ir rezultatus, todėl turite mokėti valdyti stresą, taip pat pasąmonėje besisukančias mintis, kurios gali sujaukti visus planus susidūrus su kliūtimis ir vėluojant pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Liūtas

Ateinančiais metais Saturno padėtis pataria nesigilinti į praeities klaidas ir pradėti dirbtu su naujais projektais. Dėl nereikalingų neigiamų minčių, gali nukentėti jūsų sveikata.

REKLAMA

Kaip rodo Marso ir Rahu judėjimas, turėtumėte vengti agresijos. Reguliariai medituodami apsisaugosite nuo žalingo Marso, Rahu ir Saturno poveikio, kuris gali trukdyti gerai išsimiegoti, taip pat gali neigiamai paveikti sveikatą.

Mergelė

Pirmąjį ir paskutinįjį kitų  metų ketvirtį jums prireiks kantrybės asmeninėje ir profesinėje srityse, taip pat sveikatos srityje. Antrąjį ketvirtį praleiskite daugiau laiko su šeima ir draugais.

Saturnas ir Ragu reikalaus daugiau pastangų ir pozityvaus požiūrio tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Jupiteris į antrąjį ketvirtį atneš laimę per paaukštinimą, santuoką ar gimdymą. Paskutinį ketvirtį Venera ir Ketu pataria atkreipti dėmesį į savo santykius ir finansinius reikalus.

REKLAMA

Svarstyklės

2023-ieji lengvai bendraujančioms Svarstyklėms bus laimingi ir pozityvūs. 2023 m. prognozės Svarstyklėms metų pradžioje numato sėkmę meilės srityje ir santykius.

Veneros perėjimas gali padėti plėsti savo draugų ratą. Taip pat Svarstyklės 2023 m. gali patirti stiprią aistrą, pastebėti sustiprėjusias emocijas, kurios dėl Marso padėties svyravimo turės įtakos santykiams su partneriais. Horoskopas Svarstyklėms 2023 m. rodo, kad jos turi išlikti kantrios.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Po Skorpiono ženklu gimę žmonės apdovanoti įgimtu potencialu kovoti su iššūkiais. Skorpionams 2023 m. prognozė sako, kad metų pradžia bus sėkminga.

Kitais metais Skorpionai gali tikėtis gauti nemažai pelno iš senų investicijų, tai lems Saturno padėtis. Tačiau, pagal Vedų horoskopą, 2023 m. dėl nepalankių Rahu ir Ketu padėčių, jums gali tekti susidurti su sunkumais.

Vasario viduryje reikalai turėtų pradėti klostytis gerai. Skorpionams vasario mėnesį patariama pirkti arba parduoti nekilnojamąjį turtą. Tačiau metų viduryje venkite nereikalingų išlaidų.

REKLAMA

Šaulys

2023 m. horoskopas Šauliams prognozuoja, kad metų pradžioje viskas klostysis sklandžiai, jei būsite nusiteikę optimistiškai. Šauliams 2023 m., astrologų teigimu, bus puikus laikas susirasti antrąją pusę, jei esate vieniši.

Metams įsibėgėjant, jūsų draugų ratas taip pat plėsis. Be to, pavyks lengvai susidoroti su stresinėmis situacijomis, kylančiomis namuose. Tačiau Šaulio Zodiako ženklui numatoma, kad dėl Ketu poveikio gali tekti įsivelti į ginčus su giminaičiais ar artimaisiais.

REKLAMA

Ožiaragis

Jūsų potraukis grožiui ir harmonijai gali priartinti prie naujų potyrių. Dėl to galite jaustis labiau atsipalaidavę ir veiklesni. Ateinančiais metais jausitės pilni džiaugsmo ir linksmumo.

Grožis ir trauka gali būti susiję su keliais dalykais. Jis gali būti apčiuopiamas ir jaučiamas įvairiose srityse. Tai gali būti susiję su bet kuo. Tai gali būti susiję su menu, architektūra ar net dar neatrasta gražia vieta, į kurią nukeliausite.

Vandenis

2023 m. jums svarbiausias raktinis žodis – harmonija. Iš tiesų vadovausitės taikos principais, ir tai, tikėtina, padės jums pasiekti užsibrėžtų tikslų. Be to, darbe ar namuose, pas draugus ar pas kirpėją, kiekvienam sutiktam žmogui ir toliau skleisite savo džiaugsmą ir geras emocijas.

Žuvys

Turite savų galių ir stiprybių, dėl kurių esate aukščiau už kitus. Pasitaikys situacijų, kuriose greit įsižiebsite. Galite jaustis vangūs, sėdėti ant sofos ir jausti energijos trūkumą. Galbūt net pasiilgsite charizmatiškos asmenybės, kokia buvote anksčiau.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų