Skaudus smūgis jaunai lentvariečių šeimai: per kelias dienas liko be nieko Papildyta seniūno komentaru

Dianos (28) ir Dariaus (27) Malachovskių šeima, rodos dar tik buvo pradėjusi kurti savo bendrą gyvenimą – apsigyveno name Lentvaryje, augino dviejų metų sūnelį. Tačiau laprkičio 22-ąją ugnis negailestingai sunaikino visą šeimos turtą ir tuščiomis paliko juos gatvėje.

11

Lentvaryje gyvenančių Dianos ir Dariaus Malachovskių name gaisras kilo vakar, lapkričio 22-tąją, apie 5.20 val. ryte. Tuo metu visa šeima miegojo, o pirmoji dūmų kvapą pajuto moteris.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lentvariečiai liko be namų: ugnis pasiglemžė viską

„Pirmiausia, kažką pajuto žmona. Atsikėlėme ir tuomet jau pradėjo pypsėti dūmų detektorius. Deja, savo namų nebuvome apdraudę.

Kol kas priežasčių nežinome, laukiame gaisro ekspertų. Bet kaip atrodė, gaisras kilo prie įėjimo į namą, virš lubų tarp pirmojo ir antro aukšto“, – pasakoja nukentėjusysis D. Malachovskis. 

Šeima augina dviejų metų sūnelį, o po gaisro glaudžiasi pas vyro tėvus name, gyvenvietėje už Trakų miesto.

„Vakar daiktų pridavė visi kaimynai iš gatvės, turime ir drabužių. Viena kaimynė augina panašaus amžiaus vaiką – irgi atidavė keletą rūbelių sūneliui“, – sako jis.

Liūdniausia šios istorijos dalis – šeimos galva D. Malachovskis vos prieš dvi dienas nutarė išeiti iš savo darbovietės, o jo žmona kol kas taip pat laukia darbo pasiūlymų biržoje.

Susisiekus su Lentvario seniūnu Vytu Rukšėnu, vyras patikino, kad šeima yra labai tvarkinga, o gaisras neoficialiais duomenimis galėjo kilti nuo pečiaus. 

Jeigu ir jūs norite prisidėti prie pagalbos šeimai po gaisro, tai padaryti galite šiuo būdu: Dianos Malachovskienė (nukentėjusi nuo gaisro) Nr. LT 127300010107362350. Paskirties skiltyje nurodydami „auka nukentėjusiems nuo gaisro“.


Rašyti komentarą...
P
Pervedžiau
2018-11-23 15:01:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
20 eurų. Laikykitės. Jauni, tvarkingi. Susirasit darbus, suremontuosit. Žmonės padės.
Atsakyti
-2

D
Dovilė
2018-11-23 14:35:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubų siaubą patyrė ta šeima. Dieną prieš mes irgi išgyvenome paryčiais jausmą kai dega namas, tik mums baigėsi viskas laimingai, su mažais nuostoliais. Bet tik todėl kad paryčiais vyras kėlėsi į darbą ir užgesino gaisrą pats gan greitai, neseniao buvo užsidegę gal. O būtų naktį visa tai vykę, galbūt būtume ir mes supleškėję su pusantrų metų vaiku... kaip svarbu dar ir draudimas, apsaugos nuo gaisro ir pan. Gyveni ir nepagalvoji kad gali taip būt.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų