Šis žodis uždraustas karališkoje šeimoje: jį ištarusi auklė prarastų darbą

Mažųjų princo Georgo princesės Charlotte ir princo Louiso auklė karališkojoje šeimoje buvo nuo pat George gimimo, tačiau jai uždraustą ištarti vieną žodelį.

4

Dėl įtempto karališkosios šeimos tvarkaraščio, mažieji jos nariai daug laiko praleidžia su aukle Maria Borrallo.

Ją pasamdė princas Williamas ir Kate Middleton praėjus vos keliems mėnesiams po savo pirmagimio Georgeogimimo. Maria Borallo pirmą kartą su šia šeima pasirodė 2014 metais, kai karališkoji pora keliavo po Australiją ir Naująją Zelandiją ir nuo to laiko tapo neatskiriama jų šeimos dalis.

Pasak Kensingtono rūmų atstovų, auklė lydi karališką porą visų kelionių ir atostogų metu. Dar 2017 metais Kate atskleidė, kad princas Georgas iš savo auklės mokosi net ispanų kalbos pagrindų.

Tačiau yra vienas angliškas žodis, kuris yra griežtai draudžiamas dirbant karališkoje šeimoje.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Maria Borrallo

Vykdydama dokumentinius tyrimus, rašytoja Louise Heren metus praleido Norlando koledže. Kalbėdamasi su „The Mirror“, ji patikslino, kad karališkojoje šeimoje yra vienas žodis, kuriuo kreiptis į vaikus yra draudžiama – tai „kids“ (liet. vaikai).

Vietoj to, M. Borrallo turėtų juos vadinti jų vardais arba kreiptis žodžiu „children“ (liet. vaikai), nes šis žodis yra pagarbesnis.

Heren atskleidė: „Žodis „kid“ uždraustas. Tai pagarbos vaikams, kaip asmenims, ženklas“.

Tai yra labai griežta taisyklė.

Princas Georgas, princesė Charlotte ir princas Louisas visada yra žiniasklaidos dėmesio centre, tačiau vaikai gyvena normalų gyvenimą už uždarų namų durų.

Rašytoja pridūrė: „Aš kalbėjau su auklėmis, kurios dirbo su kitomis karališkomis šeimomis, ir  vaikų gyvenimas yra gana normalus – atsikeli, papusryčiauji, eini į mokyklą ir dėvi mokyklinę uniformą. Taip, kaip dauguma britų moksleivių“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų