Pasakė, kodėl karalienė su vyru miega atskirose lovose

Metams bėgant vis dažniau pasigirsdavo kalbų, kad karalienė Elizabeth II ir princas Philipas nemiega toje pačioje lovoje, kaip įprasta vyrui ir žmonai. Pasirodo – gandai teisingi ir atskleista to priežastis.

Princas Philipas ir karalienė Elizabeth II susituokę jau daugiau nei 70 metų. Pora pirmą kartą susitiko per Graikijos princesės Marinos ir Danijos princo George‘o vestuves.

Pasirodo, karališkoji Anglijos pora ne tik miega atskirose lovose, tačiau turi ir atskirus miegamuosius. Priežastis, kodėl kai kurie karališkieji žmonės nusprendžia miegoti skirtingose lovose, slypi aukštesnės klasės tradicijose, rašoma express.co.uk.

Pasak princo Philipo pusseserės ledi Pamelos Hicks, aristokratai „visada turi atskirus miegamuosius“.

Ji sakė: „Anglijoje aukštesnioji klasė visada turėjo atskirus miegamuosius. Juk nenorite, kad jus vargintų knarkimas ar besispardantis vyras. Tada, kai jautiesi jaukiai, tu kartais daliniesi savo kambariu. Gera, kad gali rinktis“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šiais metais 95-ąjį jubiliejų minėsianti karalienė Elizabeth II paskelbė, kad 2021-ais metais atšaukiami visi karališkieji padėkos vakarėliai tiek Londone, tiek Edinburge.

Kaip pranešė Buckinghamo rūmai, dėl vis dar siautėjančio koronaviruso ir skelbiamų apribojimų, buvo labai sunku suplanuoti, kada ir kokie iškilmingi karališkieji padėkos vakarėliai galėtų vykti. Galiausiai nuspręsta, kad šiais metais karališkųjų rūmų kiemuose jie nevyks.

Kasmet rūmų prieigose rengiami susiėjimai skirti pagerbti visus piliečius, kurie prisideda prie labdaringos veiklos, skiria daug laiko bendruomenėms ir jų susivienijimui. Taip pat padėka išreiškiama kariams ir diplomatams.

Dažniausiai kiekvieną vasarą vyksta keturi tokie pagerbimo vakarėliai, jie organizuojami Buckinghamo rūmų kieme Londone arba Holyroodhouse rūmų kieme Edinburge.

REKLAMA

Oficialus rūmų atstovas skelbė, kad per keturis vasarą organizuojamus tokius vakarėlius karalienė sukviečia apie 30 000 svečių. Jie vaišinami popietės arbatėle, pyragėliais, sumuštiniais. Į kiekvieną šių vakarėlių atvyksta ir pati karalienė, kiti karališkosios šeimos nariai.

Kadangi beveik visi karališkosios šeimos nariai yra rizikos grupėje susirgti sunkesne koronaviruso forma, manoma, kad tai taip pat prisidėjo prie sprendimo iškilmes atšaukti.


Rašyti komentarą...
v
vat
2021-01-25 10:46:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvo senas seneliukas
Nepastovi naginėsss
Ir sugedo motoriukas,
Nebeveikia jo kelnėsss
Atsakyti
-1

E
Eliza
2021-01-27 09:56:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai puiku atskiri miegamieji. Tik ne visi juos gali turėti. Kiekvienas turi savo erdvę. Jei nori gali pasilikti vienas pas kitą, o šiaip tai nuostabu! Savo dušas.. Savo veidrodis. Iš kambario galima išeiti jau susitvarkius. Poilsis kitoks, kai nereikia spardytis po viena antklode ir lupti ją į save. Miegas vienoje lovoje tik dėl skurdo. O anksčiau ir lovos buvo siauros. Gal todėl ir vaikus gimdė vieną po kito. Bet... Ir karaliai turėdavo ne po vieną, tai atskiros lovos netrukdė. Chi-chi!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų