Atskleidė, kaip jaučiasi princas Haris ir Meghan: metai buvo sudėtingi

Princas Haris ir Meghan Markle neseniai pranešė žinią, kad ne tik pasitraukia iš karališkosios šeimos, tačiau atsitraukia ir iš socialinių tinklų.

Artimas princo Hario draugas, žurnalistas Tomas Bradis prakalbo apie įtampą, kurią patyrė karališkosios šeimos nariai nusprendę persikelti į JAV.

„Tai buvo labai psichologiškai sudėtinga, nes jie buvo sunkioje padėtyje ir nesijautė gerai. Aš tai supratau, nes daug laiko buvau su jais“, – kalbėjo žurnalistas.

Tomas buvo kartu su Meghan ir Haris jų turo po pietų Afriką metu, kuriame buvo filmuojamas dokumentinis filmas „Harry ir Meghan: Afrikos kelionė“, rašo „Cosmopolitan“.

Filme jis paklausė Meghan paprasto klausimo, „ką ji mano apie praėjusius metus“. Ji atsakė: „Tikrai buvo ką išgyventi. Ačiū, kad paklausei, nes ne daug kas to klausė“.

Harry, Meghan ir mažasis Archie gyvena Kalifornijoje. Tomo teigimu, jie prisitaikė prie savo naujojo gyvenimo. „Manau, kad jie jaučiasi geriau, taip“, – tęsė jis.

„Ar jie nelaimingi? Ne, manau, kad jie yra patenkinti, tai, ką jie daro, juos labai jaudina. Manau, kad jiems širdį skauda dėl situacijos su šeima, nebūtinai reikia turėti žinių, kad tai žinotum, bet manau, kad tai tiesa“.

Meghan ir Harry šiuo metu turi daug būsimų projektų. Jie dirbo su tokiomis didelėmis kompanijomis kaip „Spotify“ ir „Netflix“ ir netgi planuoja turėti antrą vaiką.


Rašyti komentarą...
J
Jojo
2021-01-17 14:55:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau paziurekit kaip jauciasi lietuvos zmones o ne karalienes princai navalnai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų