Šis produktas blakstienas prikelia iš naujo: tokių ilgų dar neturėjote

Kai mokiausi mokykloje, labai kruopščiai rūpinausi savo blakstienomis, rašoma bustle.com. Dar tada, kai tobulų antakių mada nebuvo atėjusi, buvau įsitikinusi, kad blakstienos turi būti dailios kaip lėlės ir be gumulėlių. Kadangi tuo labai rūpinausi, atradau vienintelę nuostabių blakstienų paslaptį – kas vakarą jas tepti vazelinu.

Taip, teisingai – vazelinas buvo tas grožio produktas, kuriam buvau labiausiai pasišventusi.

Jį naudojau ne tik suskilinėjusioms lūpoms ir sausai odai, bet ir tam, kad man blakstienos būtų lygios ir gražiai blizgėtų, ir tuomet ant jų būtų lengviau tepti makiažą. Mano nuostabai, nebuvau vienintelė, įsitikinusi, kad vazelinas yra tikrasis blakstienų gelbėtojas.

Pasak „Examiner“, Beyoncè savo blakstienas taip pat kas rytą tepa lūpų balzamu. Jei šis grožio triukas tinka jai, nelieka abejonių, kad jis veikia. Ji paaiškino:

„Taip blakstienas paruošiu rietimui ir vazelinas veikia kaip natūralus tušas. Taip blakstienos ilgiau išlieka užriestos ir gražiai žvilga. Taip darau visada!“ Nagi, ar šio metodo nenorite išbandyti ir jūs? Damos, kaip dainuoja Beyoncè, būkime informuotos!

Šios grožio gudrybės idėją taip pat palaiko „Stylecaster“ komanda.

„Visai kaip galvos plaukai, taip pat ir blakstienos gal išsausėti ir būti pažeistos, tad kad taip nenutiktų, pamaitinkite blakstienas vazelinu prieš eidamos miegoti – jos bus stipresnės ir sveikesnės.“ Aš šį metodą naudoju jau seniai ir jis tikrai veikia stebuklingai.

Taigi, kaip tai daroma? Aš dosniai ištepu vazelinu pirštą ir tuomet jį tepu ant blakstienų, pradėdama nuo šaknų ir tepdama link galiukų. Vazeliną ant akies voko tepti taip pat galite ausų krapštukų. Stengiuosi blakstienas pamaitinti kas vakarą, o ryte jas nuvalau makiažo valikliu ir tuomet jau naudoju makiažo priemones dienai.

Jei vazelinas jums nepatinka, galite blakstienas maitinti kitais produktais ir išbandyti kitus metodus, kad jos visada būtų tobulos.


Rašyti komentarą...
G
Gina
2019-06-19 13:37:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
graziai atrodo
Atsakyti
-2

r
rasa
2019-06-21 11:36:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Priklijuotos blakstienos
Atsakyti
0

G
Gina
2019-06-19 13:37:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gina
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų