Pristatomas blakstienų kalendorius: tokių įvaizdžių dar nematėte

Kaune gyvenanti blakstienų priauginimo meistrė Juana Balkevičienė stebina veiklumu. Viena geriausių savo srities profesionalių Lietuvoje tituluojama moteris neužmiega ant laurų. Grožio srities atstovė parengė kalendorių, kuriame trylika skirtingų išskirtinių įvaizdžių. Kalendoriuje modeliai virto nežemiškomis būtybėmis, demonstruojančiomis įvairiausių stilių makiažus.

16

Blakstienų priauginimo mokyklai vadovaujanti moteris nori panaikinti stereotipus ir parodyti, kad ši grožio procedūra gali tapti meno kūriniu. Prieš prasidedant naujiesiems metams, J. Balkevičienė paskelbė konkursą. Jo užduotis buvo pritraukti kuo daugiau visoje Europoje dirbančių Lietuvos grožio specialistų, kurie papuoštų modelį išskirtiniu makiažu, nufotografuotų ir darbą atsiųstų. J. Balkevičienė sulaukė 50 dalyvių, norinčių papuošti kalendoriaus puslapius, tačiau nugalėjo tik 13 dalyvių.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grožio specialistė pristato blakstienų kalendorių: „Blakstienų meistrės Lietuvoje yra be reikalo nuvertinamos“

Geriausi darbai nugulė 2019 metų „Blakstienų kalendoriuje“. Prie kiekvieno įvaizdžio dirbo grožio specialistų komandos. Vieni rūpinosi grimu, kiti – plaukai, tačiau svarbiausią vaidmenį užėmė priauginamos blakstienos. Būtent jos tapo pagrindiniu įvaizdžio atspirties tašku. Grožio specialistė pasakoja, kad didžiausias jos noras – įkvėpti specialistus išeiti iš savo komforto zonos, nebijoti kurti meno ir auginti sveiką konkurenciją tarp specialistų. Taip pat parodyti, kad blakstienų priauginimas nėra tik tuštučių pasirenkama specialybė.

„Jau keletą metų dirbu blakstienų priauginimo specialiste. Lietuvoje ši profesija yra labai nuvertinama. Yra sakančių, kad šį kelią renkasi daugiau nieko nesugebančios merginos. Pasakiusi, kad dirbu su blakstienomis, dažnai sukeliu nuostabą. Žmonės stebisi, kaip aš galiu išgyventi iš šio darbo ir dar rūpintis savimi, šeima. Geros meistrės uždirba labai gerus pinigus. Ir dažnai šį kelią pasirenka universitetus baigusios merginos. Jas traukia grožio pasaulis. Žinoma, norint būti gera specialiste, svarbiausia yra tobulėti, nestovėti vietoje ir mylėti savo darbą“, – įsitikinusi J. Balkevičienė.

REKLAMA

Grožio specialistė pasakoja, kad ilgos, šluotas primenančios blakstienos jau yra praeitis. Merginos nori atrodyti kuo natūraliau – priaugintos blakstienos nebeturi kristi į akis. Tiesa, ilgos blakstienos yra nepamainomos kuriant išskirtinius įvaizdžius. Visame pasaulyje vyksta „Fantasy lash art“ konkursai, kurie yra neįsivaizduojami be ilgų priauginamų, priklijuojamų ryškių blakstienų.

„Šiuo metu į madą vėl grįžta klasikiniu būdu priauginamos blakstienos. Šis būdas leidžia džiaugtis ypač natūraliai atrodančiomis blakstienomis, kurios neapsunkina akies ir žvilgsnio. Lietuvoje merginos puikiai moka, kaip gražiai priauginti „volume“ technika, tačiau klasikinis būdas yra tikrai ne visoms įkandamas. Mados keičiasi – teks išmokti priauginti kuo natūraliau. To mokau ir savo studentes. Priauginti trumpas, natūraliai ir dailiai atrodančias blakstienas yra menas“, – šypsosi J. Balkevičienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų