Šis augalas naikina pelėsį: turėkite namuose

 Daugelis žmonių nežino apie neįprastus augalų gebėjimus, pagerinančius namų mikroklimatą. Augalai padeda kurti švaresnę atmosferą, stabilizuoja oro drėgmę ir aprūpina mus deguonimi. Tokie dalykai yra labai svarbūs, namams, kuriuose gyvena vaikai ir žmonės kenčiantys nuo alergijos.

15

Štai neįtikėtini augalai, kurie gali padėti pagerinti jūsų namų mikroklimatą.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Augalai kiaušinio lukšte

Vėzdūnė

Šis augalas kartais vadinamas „moterų laime“, tikimasi, kad augalas atneš laimę ir meilę į jūsų namus. Vėzdūnė ne tik sugeria namuose esančią drėgmę, tuo normalizuodama jūsų namų atmosferą, bet ir sunaikina pelėsių sporas.

Mirtos

Mirtos yra taikos ir malonumo simbolis. Anksčiau žmonės tikėjo, kad šis augalas buvo šventas ir seniems žmonėms suteikdavo energijos ir gerą dvasią. Šiandien mes galime tvirtai pasakyti, kad šis augalas turi kitokių, bet vis dar naudingų, savybių rinkinį. Tai ne tik atkuria sveiką mikroklimatą jūsų namuose, bet ir rūpinasi jūsų sveikata: Mirtų lapų ir gėlių išduoti fitoncidai padeda užmušti mikrobus ore.

Citrinmedis

Tai yra puikus augalas visais atžvilgiais. Jis užpildo orą nuostabiu citrusų kvapu ir tuo pačiu metu sugeria drėgmę. Jo lapai suteikia daugybę gydomųjų medžiagų, sterilizuoja aplink esančią erdvę. Citrinmedis mėgsta maudytis saulės spinduliuose, būti reguliariai laistomas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų