tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kol pasaulis gedi Anglijos karalienės Elžbietos II, lietuviai noriai dalijasi prisiminimais, susijusiais su pačia karaliene. Ieva Jonaitytė Anglijos karalienę matė 2015 metais – mergina dirbo restorane, į kurį karalienė Elžbieta II atvyko švęsti 80-ojo Kento kunigaikščio gimtadienio.

Kol pasaulis gedi Anglijos karalienės Elžbietos II, lietuviai noriai dalijasi prisiminimais, susijusiais su pačia karaliene. Ieva Jonaitytė Anglijos karalienę matė 2015 metais – mergina dirbo restorane, į kurį karalienė Elžbieta II atvyko švęsti 80-ojo Kento kunigaikščio gimtadienio.

REKLAMA

„Prisimenu, tą spalio 9-ąją dieną. Darbą pradėjau 10 valandą ryte. Buvau atsakinga už gėrimų ruošimą, užsakymus, pasiruošimą vakarėliams ir svečių aptarnavimą.

Vos pradėjusi dirbti pastebėjau, kad personalas šurmuliuoja, kažko nerimsta. Netrukus išsiaiškinau, kad į restoraną atvyks pati karalienė.

Iš pradžių nepatikėjau, maniau, kad tai – juokas, tačiau jau netrukus supratau, kad laukia neeilinė darbo diena“, – į prisiminimus leidosi Ieva.

REKLAMA

Per rytinį susirinkimą, kaip pasakojo pašnekovė, visiems buvo pranešta, kad vizitas tikrai įvyks, todėl jam būtina pasiruošti visiškai slaptai. „Valytojos blizgino laiptus, turėklus, erdves dekoravo vazonėliais su gyvomis levandomis.

REKLAMA

Mes buvome informuoti, kad apie karalienės atvykimą negalime niekam pasakyti.“

Neapsieita be kuriozų

Restorane, kuriame dirbo Ieva, buvo minima ypatinga proga – 80-asis Kento kunigaikščio gimtadienis. „Jis yra karalienės pusbrolis ir mūsų klubo globėjas. Žinojome, kad visi kiti svečiai bus taip pat iš karališkosios aplinkos. Supratau situacijos rimtumą ir pasijaučiau ypač pakylėta“, – pasakojo Ieva.

Visa diena buvo kupina pasiruošimo – vieni buvo atsakingi už meniu ruošimą, kiti rūpinosi bendra tvarka ir švara.

REKLAMA

„Mes net turėjome tikslų planą, kas ir kaip vyks. Visų pirma, buvome informuoti nesijaudinti, turėjome atsipalaiduoti, tačiau profesionaliai dirbti savo darbą.

Žinoma, neapsieita ir be kuriozų – likus kelioms valandoms iki karalienės vizito restorane sugedo liftas ir mes žinojome, kad karalienė laiptais tikrai nelips. Kai informavome liftus prižiūrinčią įmonę apie svarbų vizitą, liftas netrukus veikė idealiai.

Aš ir mano dukterėčia buvome atsakingos už gėrimų barą viršuje. Buvo sutarta, kad vienas iš darbuotojų gamins gėrimą karalienei, kai tik ji ateis. Restorano vadovas nuvažiavo nupirkti specialaus džino ir išskirtinę taurę karalienei.“

REKLAMA
REKLAMA

Didysis jaudulys, kaip pasakojo lietuvė, prasidėjo tada, kai karalienė Elžbieta II atvyko į restoraną. „Restorano vadovas nuskubėjo gaminti specialų gėrimą, staigiais ir plačiais rankų mostais parodydamas, kad visi atsitrauktų. Gėrimas buvo išgertas ir visi, pagal planą, nuėjo vakarieniauti.

Netrukus panikuodama atbėgo mano kolegė ir pasakė, kad reikia pagaminti specialų kokteilį karalienei. Ir tada išaušo mano šlovės valanda. Pagaminau mėgstamiausią jos kokteilį“, –prisiminė Ieva.

REKLAMA

Pašnekovė pasidalijo mėgstamiausio karalienės kokteilio receptu: „Į stiklinę reikia dėti ledo, užpilti 30 ml vermuto, išmaišyti, kad ledukai pasidengtų vermuto skoniu. Išpilti vermutą, ledukus palikti. Įpilti džino, išmaišyti, nulupti citrinos žievelę ir išspausti ją ant gėrimo, kad eteriniai aliejai padengtų paviršių bei suteiktų malonų aromatą geriant.

Gėrimą padariau labai ramiai, rankos tikrai nedrebėjo. Žinojau, kad viską darau teisingai“, – pasakojo I.Jonaitytė.

REKLAMA

Ore tvyrojo pagarba

Moteris iki šiol prisimena tą jausmą, kai karalienė buvo salėje. „Net ore buvo juntama pagarba. Atrodė, kad niekas nekvėpuoja.

Kai karalienė kalbėjosi su restorane buvusiomis mergaitėmis, šventės dalyvėmis, jaučiau spinduliuojant ypatingą meilę ir šilumą. Mano akyse susikaupė ašaros – aš stovėjau vos kelių metrų atstumu. Girdėjau jos ramų ir mylintį balsą, kuriuo ji šnekėjo su sosto įpėdiniais. Visą gyvenimą tai prisiminsiu.“

Zurnalistam proga nukreip visa demesi nuo krizes lietuvoj ir rasyt 10 straisniu apie karaliene.
Pačios svarbiausios karalienės turėtų būti mūsų žmonos, mamos, močiutės ir t.t. ši moteris mums visiškai svetimą, bet žmonės labiau ją rūpinasi ir gedi nei savo artimųjų. Koks apsurdasz jūs pagalvokit kaip turi jautis jūsų močiutės kai jūs kalbant apie šią svetimą močiute ir ją aukštinat..
AtAtA ...Karalienes jau nebebus.Liudna.Ji buvo idomi,inteligente,protinga,charizmatiska ,toks Sviesulys buvo....Juk tikra Karaliene,turejo " melyno" kraujo. Tiesiog ji praturtindavo pasauli,kai ji kalbedavo.Anglija labai liudi...Ji buvo puiki kaip Karaliene ir politike.Visam pasauliui ji norejo TAIKOS. Viskas dabar keisis,nes Carli zmones nelabai gerbia...Man , asmeniskai Carlis kaip karalius,nelabai tinkamas,tiek visokiu nieksybiu pridares.Labai norecia matyti Wiljama karaliu ir karaliene Kate,manau tik ateitis ju laukia....Kas bebutu,visiems linkiu sekmes.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų