Rašyti komentarą...
Kažkodėl nelabai domimės, ką veikia Ispanijos, Danijos karaliai, Bet Anglijos karalienė visada buvo akiratyje. Anglai moka ir nori, kad jų monarchė nuolat būtų pasaulio dėmesio centre.
Net keista, atrodo, kad įdubo viena kertelė pasaulio stogo, susvyravo saugumas ir pastovumas, stabilumas.
Krizė dar greit nedings.O pagerbti Karalienė būtina
Visiškai pritariu, kam kelti nuotraukas kažkokių kūtvelų; pagerbiam karalienę ir viskas, kam susireikšmint eilinei mergai!
Dar viena kūtvėla gavo progą pasireikšti.
AtAtA ...Karalienes jau nebebus.Liudna.Ji buvo idomi,inteligente,protinga,charizmatiska ,toks Sviesulys buvo....Juk tikra Karaliene,turejo " melyno" kraujo. Tiesiog ji praturtindavo pasauli,kai ji kalbedavo.Anglija labai liudi...Ji buvo puiki kaip Karaliene ir politike.Visam pasauliui ji norejo TAIKOS. Viskas dabar keisis,nes Carli zmones nelabai gerbia...Man , asmeniskai Carlis kaip karalius,nelabai tinkamas,tiek visokiu nieksybiu pridares.Labai norecia matyti Wiljama karaliu ir karaliene Kate,manau tik ateitis ju laukia....Kas bebutu,visiems linkiu sekmes.
@Liudna... Viljamas dar per jaunas, gali pridaryti kvailysčių dėl patirties stokos, tegu dar pasimėgauja gyvenimu. Būti karaliumi menkas malonumas, didžiulė atsakomybė.
Asaros kaupiasi. O dieve.. kelnese niekas nesikaupia?
Ankščiau prie lito vogdavo ir karaliai, kaip seimūnai, vogdavo. Milijonais, Šimtais tūkstančiais litų. Kad pragyvent prie euro.
Dvėskit: Čigonoidai!
Nu tu bniat mergos snukis,ano…
@Baisu Be fotošopo dauguma taip atrodo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų