• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienu kūnu besidalijančios dvynės atskleidė savo papasakojo, kokį gyvenimą gyvena. Taip pat atskleidė, ką iš tikrųjų reiškia gyventi tame pačiame kūne.

Vienu kūnu besidalijančios dvynės atskleidė savo papasakojo, kokį gyvenimą gyvena. Taip pat atskleidė, ką iš tikrųjų reiškia gyventi tame pačiame kūne.

REKLAMA

23 metų dvynės Karmen ir Lupita Andrade yra tokios artimos, kokios tik gali būti dvi seserys. Apie šį ryšį jos neseniai atvirai papasakojo savo socialinės žiniasklaidos paskyrose paskelbtame labai nuoširdžiame klausimų ir atsakymų vaizdo įraše.

Dvynės, kai joms buvo dveji, persikėlė į JAV iš Meksikos, o dabar gyvena Konektikute. „TikTok“ paskelbtame vaizdo įraše jos atskleidė, kokie klausimai joms dažniausiai užduodami.

„Mes padarysime DUK, nes kai kurie iš jūsų negali užsičiaupti“, – sakė Lupita klipe, kuris buvo peržiūrėtas daugiau nei 9,8 mln. kartų.

Atsakė į dominusius klausimus

Moterys, turinčios bendrus organus ir galūnes žemiau juosmens, atsakė į klausimus, kuriuos jų smalsūs sekėjai trokšta sužinoti.

REKLAMA
REKLAMA

Kai jos gimė, gydytojai tėvams sakė, kad mergaitės, greičiausiai, gyvens tik kelias dienas, tačiau jos neatitiko  jokių medikų prognozių ir dabar puikiai laikosi. Tačiau dėl bendrų kūno dalių jos pasireiškia neįprasti  padariniai, buvo rašoma dailymail.co.uk.

REKLAMA

„Jei viena iš mūsų pavargsta, mes abi nesijaučiame pavargusios, nes turime dvi atskiras smegenis“, – DUK pradeda Karmen.

„Taip, viena iš mūsų gali būti budri, o kita – miegoti, nes, vėlgi, mūsų smegenys skirtingos. Mes esame du atskiri žmonės“, – pabrėžė ji.

Lupita taip pat išsklaidė bet kokias teorijas, kad jos gali valdyti viena kitos galūnes.

„Ne, mes negalime valdyti viena kitos galūnių ar pusių“, – sakė ji.

„Taip, aš galiu valdyti“, – įsiterpė Karmen, – „Aš turiu dešinę koją, todėl vairuoju“.

REKLAMA
REKLAMA

Jos pridūrė, kad turi bendrą kraujotaką, todėl girtumas veikia jas abi, tačiau sotumą jaučia skirtingu greičiu, nes turi du skrandžius.

„Mes vis tiek esame du skirtingi žmonės“, – priminė sekėjams Karmen, – „Taigi, turime du atskirus asmens tapatybės dokumentus, asmens kodus, socialinio draudimo numerius ir visus kitus dalykus“.

@carmenandlupita

♬ original sound - Carmen and Lupita

Numirtų abidvi

Paskui Karmen aptarė kai kurias labiau konfrontuojančias ir žiaurias žinutes, kurias jos gauna, įskaitant tai, kas nutiks, jei viena iš jų mirs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Turime bendrą kraujotaką, todėl ilgainiui prasidėtų sepsis, ir akivaizdu, kad per kelias valandas ar dienas kita mirtų“, – paaiškino ji, – „Bet mes nesame mirę, tad kodėl visada to klausiate?“

Kitas dažnai užduodamas klausimas – teisinės pasekmės, jei viena iš moterų įvykdytų nusikaltimą.

„Niekada nesame buvę tame procese, tad iš kur mums tokios žinios?“, – atsakė Karmen į niūrų klausimą.

Karmen taip pat palietė dažnai aptariamą temą: santykius ir seksą, nes jos su Lupita turi bendrą reprodukcinę sistemą.

REKLAMA

Ji paaiškino, kad, pavyzdžiui, abi serga endometrioze ir patiria dubens skausmus.

„Taigi, jūs dalinkitės savo keistais ir netinkamais klausimais apie seksą“, – šmaikštavo ji.

Karmen turi vaikiną

Karmen jau trejus metus susitikinėja su savo vaikinu Danieliu ir priminė sekėjams, kad jis susitikinėja tik su Carmen, o ne ir su Luptita.

Anksčiau žurnalui „Today“ ji atskleidė, kad su juo susipažino 2020 m. pažinčių programėlėje „Hinge“.

Niekada nebandžiau slėpti, kad esu suaugusi su dvyne, o tai reiškė, kad sulaukiau daug žinučių iš fetišų turinčių vaikinų“, – aiškino Karmen ir pridūrė, kad „iškart“ suprato, jog Danielis skiriasi nuo kitų vyrų, su kuriais bendravo.

REKLAMA

„Jis nepradėjo klausinėti apie mano būklę“, – sakė ji, – „Turiu socialinį nerimą, todėl paskutinę minutę atšaukdavau pasimatymus, bet pakeliui į susitikimą su juo jaučiausi rami“.

Ji taip pat pridūrė, kad Danielis ir Lupita, kuri yra aseksuali, yra geri draugai.

„Juokinga, nes aš užmiegu vėliau nei Lupita, bet kai Danielis miega pas mane, aš greitai užmiegu, o jis lieka miegoti ir kalbasi su ja“, – dalijosi Karmen.

Dvynės taip pat kalbėjo apie galimybę vieną dieną sukurti šeimą. Tačiau atskleidė, kad negali turėti vaikų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mes negalime turėti vaikų, nenorime jų turėti, ir mano partneris jaučiasi taip pat“, – aiškino Karmen.

Savos erdvės pakanka

Jos taip pat pasakojo leidiniui, kad dėl to, jog „turi tiek daug bendrų“ „vidinių struktūrų“, atskyrimo operacija joms per daug rizikinga. Tačiau joms asmeninės erdvės netrūksta.

„Kartais dienos pabaigoje esame tiesiog išsekę ir nenorime kalbėtis. Tuomet įsijungiame skirtingus įrenginius ir užsiimame savais reikalais“, – sakė ji.

„Aš turiu nešiojamąjį kompiuterį, kad galėčiau atlikti mokyklinius darbus, o Lupita užsideda ausines ir klausosi muzikos arba naršo savo telefone. Visą gyvenimą buvome suaugusios, todėl nėra taip, kad mums trūktų nepriklausomybės“, – pasakojo Karmen.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų