Šeštadienio horoskopas: ko tikėtis šiandien?

Kaip visada, vieniems gali  būti labai gera diena, o kitiems gali ir nepasisekti. Sužinokite šiandienos horoskopą:

Avinas Gali būti aktualu išvykti į trumpą kelionę, sutvarkyti svarbius reikalus, gauti reikiamą informaciją, instruktažą ar įrangą. Regis, vykusiai pasinaudosite aplinkinių patarimais ir žiniomis.

Tauras Užteks rūpesčių ir darbe (jei šiandien reikia dirbti), ir namuose. Visiems reikės jūsų dėmesio, globos. Tačiau ir jums patiems norėsis atsiremti į tvirtesnį petį, svajosite apie komfortą. Išmokite džiaugtis tuo, ką turite bei dalintis su kitais tuo, kuo galite.

Dvyniai Trokšite daugiau įtakos ir pripažinimo bei smagaus flirto, ir šiandien jums niekas netrukdys, galėsite daryti tai, kas patinka. Jei turite vaikų, daug dėmesio skirsite jiems. Vakare labiau parūps sveikata.

Vėžys Būsite energingi ir kūrybingi, daug reikalausite iš savęs. Tikriausiai labiau parūps įvaizdžio klausimai. Nepagailėsite pinigų, kad taptumėte gražesni, stilingesni. Skirkite dėmesio ir sveikatai, ne vien išorei.

Liūtas Tikriausiai neišvengsite konkurencinės kovos, kad ir kokia sritis jums būtų aktuali: mokslo, darbo, pramogų verslo, kūrybos, meilės. Tačiau ir iš konkurentų galite sulaukti įdomių pasiūlymų.

Mergelė Galite išsiaiškinti seniai jus dominusį klausimą. Jeigu viskas seksis gerai, būsite nusiteikę ir meilės avantiūroms, nuotykiams.

Svarstyklės Šiandien būsite nusiteikę filosofuoti, aptarti politikos, švietimo ir mokslo temas. Galite domėtis įstatymais, ieškoti teisybės. O galbūt didžiausias jūsų rūpestis bus gerai pasirodyti viešumoje, reprezentuoti savo veiklą ar pan.

Skorpionas Būsite dalykiški, pareigingi, todėl plušėsite iš širdies. Gali būti prasitarta apie numatomą reformą, kuri turėtų būti jums naudinga.

Šaulys Tai susitikimų su draugais diena. Regis, būsite kviečiami, laukiami. Bus smagiai plepama apie renginius, aptariama, ką tokio visiems malonaus ir įdomaus galima suorganizuoti. Nepersistenkite, nes vakare jau nenorėsite niekur eiti.

REKLAMA

Ožiaragis Ši diena turėtų būti gera meniškų polinkių asmenims, religinių organizacijų atstovams, įvairiems filantropams bei laukiantiems pagalbos iš labdaros ar medikų. Arba tiesiog seksis siekti komforto, atsipalaidavimo, save palepinti.

Vandenis Jūsų asmeninė iniciatyva akivaizdžiai atsigaus, perimsite vadžias į savo rankas. Šiandien kilusios idėjos gali būti reikšmingos ir turėti tam tikrą eigą. Ypač jei apie jas prasitarsite protingam asmeniui.

Žuvys Turėsite puikią uoslę pelningiems sandoriams ir sugebėsite sumaniai derėtis. Gali atsirasti vienas kitas darbelis, užsakymas, kuris neblogai apsimokės.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
D
Danutė
2019-04-27 14:54:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū geras einu skaityt konkurentų pasiūlymus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų