Serialas „Normalūs žmonės“ užkariavo žiūrovų širdis: populiarėja žaibiškai

BBC televizija pradėjo rodyti naują ir jau labai išpopuliarėjusį TV serialą „Normal People“ („Normalūs žmonės“). Šis 12 serijų serialas, adaptuotas pagal Sally Rooney bestselerį tuo pačiu pavadinimu, pasakoja Connellio ir Marianne meilės istoriją nuo pat paauglystės – bet ar ši istorija pagrįsta tikrais įvykiais?

Nors Connellis ir Marianne yra išgalvoti personažai, Sally anksčiau yra atskleidusi, kad didžioji dalis romano įvykių yra pagrįsti jos pačios išgyvenimais. „The Guardian“ ji sakė:

„Manau, kad svarbus dalykas buvo būti paaugle, kas man visai nepatiko. Aš nelabai gerai reaguoju į valdžią. Aš iš esmės nesutinku su valdžia, kurios kokiu nors būdu nesi pasirinkęs. Nemanau, kad tai geras būdas vaikus paversti suaugusiaisiais.“ Tai tikrai skamba kaip Marianne mintis – herojė atsiskiria nuo klasės draugų ir jai sunkiai sekasi mokykloje paklusti vyresniesiems.

Kaip ir serialo personažai, Sally taip pat lankė „Trinity“ koledžą Dubline, kur Marianne susiranda svarbiausius savo draugus. Kalbėdama „News Statesman“ ji sakė, kad tai buvo „tos draugystės, kurios liko didžiosiomis gyvenimo draugystėmis“. Ji įsitraukė į debatų klubo veiklą, ir pasakojo:

„Tai buvo pirmas kartas, kai draugystė sukosi aplink konceptualias, politines diskusijas.“ Romano ekranizacija televizijoje „BBC Three“ kanale tapo tikru hitu – tai žiūrimiausias TV šou šiame kanale, sumušęs buvusį „Killing Eve“ rekordą.

Pasakodamas apie tai, kad žinojo, jog Daisy Edgar-Jones vaidins Marianne, Paulas Mescoe sakė „Variety“: „Labai sunku pasakyti, kodėl taip yra. Nuskambės keistai, bet jaučiau, kaip Paulas ir Marianne kalbasi, o ne aš ir Daisy vaidiname. Viskas buvo labai natūralu ir paprasta.“


Rašyti komentarą...
:
:D
2020-05-15 18:18:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip man patinka issireiskimas "normalus", "normali", iskarto priduoda toki kaimietiska mastyma kai siauraprotis is kokios apskrities su 30 gyventoju atvaziaves i miesta pradeda pimpaliuka matuotis su vietiniais ir vertina aplinkinius pagal savo asmenine pasauleziura, suformuota 3 zmoniu ir interneto
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų