Senolės likimas spaudžia ašarą: namus šildo orkaitės pagalba

Tam, kad nesušaltų, senolių pora turėjo šildytis įsijungę orkaitę, nes dėl šalčių jų namuose įrengti radiatoriai sugedo ir kambariuose buvo ledinė temperatūra. 

Pora jau ne kartą skundėsi šildymo problemomis savo vasarnamyje. Jie tvirtina, kad tekdavo naudoti orkaitę, kad nesušaltų lauke esant -4 laipsnių šalčiui.

Christine ir Malcolm Smith sako, kad savaitgalį, užklupus audrai Darcy, jų radiatoriai vėl sugedo, praneša „Grimsby Live“. Jie sako, kad teko būti namuose esant ledinei temperatūrai ir dėl to sunkiai sekėsi užmigti. 

64-erių Christine sako, kad problema tęsiasi kelias savaites, ir ji ypač jaudinasi, nes 69-erių Malcolm serga demencija ir Alzheimeriu.

Tačiau už šildymą atsakinga įmonė „Ongo“ teigė, kad nėra jokių gedimų, o problemą sukelia termostatą uždengianti užuolaida.

Temperatūra Scunthorpe, poros gimtajame mieste, pakilo nuo 0  iki 1 laipsnio, bet jutiminė temperatūra buvo -4 laipsniai.

Christine sakė: „Nuo spalio mėnesio čia atsikraustę neturėjome jokių kitų problemų, tik susijusias su šildymu. Santechnikas praėjusią savaitę kelis kartus atėjo apžiūrėti radiatorių ir šildymas vėl grįžo kelioms valandoms, tačiau netrukus vėl išsijungė. 

Sekmadienio naktį namo viduje, išsijungus radiatoriams, buvo keturi laipsniai šilumos. Nerimavau dėl Malcolmo, nes jam reikia šilumos. Todėl užklojau jį vilnoniu užklotu ir prie jo padėjau šilto vandens buteliuką. Man buvo per šalta miegoti. Galų gale, aš sėdėjau virtuvėje atidarius orkaitės dureles, kad sušilčiau. 

Visiškai nesitikėjome to iš naujo namo. Dabar 2021-ieji ir mes neturime šildymo. Kaip man pasirūpinti, kad mano vyras nesušaltų ir būtų saugus?“

„Ongo“ teigė, kad darbuotojai kelis kartus tikrino problemas ir mano, kad termostatas netinkamai išsijungia dėl namuose esančios užuolaidos. Pora su tokia nuomone nesutiko.

REKLAMA

Steve'as Hepworthas, „Ongo“ vadovas, „Mirror“ sakė: „Šildymo sistemai taikoma garantija, todėl apsilankėme statybų įmonėje, taip pat viską patikrino ir kitas šilumos inžinierius. 

Kiekvieno apsilankymo metu šildymo sistema buvo visiškai veikianti ir namo savininkams buvo paaiškinta, kaip veikia termostatiniai radiatorių vožtuvai.

Taip pat atrodo, kad ilgos namuose esančios užuolaidos uždengia radiatorius ir priverčia termostatinius vožtuvus išjungti radiatorius, nes už užuolaidų pakyla šiluma. Mes tai paaiškinome ir patarėme jiems neuždengti radiatorių užuolaidomis.“


Rašyti komentarą...
V
Va
2021-02-16 20:10:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išlepę amerikomai nematę vargų ir karų. Smulkūs buitiniai gedimai jiems neįveikiama problema. Įsijungė orkaitę ir sušilo išsijungus šildymo radiatoriams.
Atsakyti
-1

J
Jons
2021-02-16 22:21:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražiai valstybė kažkada sužaidė su minimalią algą jog nebūtų sąrašo gale, tai ant popieriaus atrodome neblogai, o realybėj toliau esame pačiame gale.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų