Šeimos skausmui ribų nėra: lopšelyje mirė 9 mėnesių kūdikis

Lopšelyje mirė devynių mėnesių kūdikis, patyręs netikėtą medicininį sutrikimą. Mažasis Oliveris dar buvo nuvežtas į ligoninę, bet patyręs staigų sveikatos pablogėjimą po 6 dienų ten ir mirė.  

Švietimo priežiūros tarnybos laikinai sustabdė dienos centro-lopšelio „Jelly Beans Day“ veiklą dėl „rimtų sveikatos apsaugos problemų“. 

Vaikų lopšelio-darželio pranešime teigiama: „Rugsėjo 23-iąją, ketvirtadienį, po incidento su mažamečiu vaiku, lopšelio veikla laikinai sustabdoma šešioms savaitėms. Mes buvome informuoti, kad dėl netikėto sutrikimo mažametis vaikas lopšelyje tragiškai mirė.“ 

Išreiškė paramą

Po įvykio socialiniuose tinkluose pasirodė širdį veriantys gedinčių tėvų įrašai, prie lopšelio žmonės nešė gėles, taip reikšdami paramą mirusiam vaikui, rašo naujienų portalas mirror.co.uk.  

Mažojo Oliverio tėtis rašė: „Mūsų berniuko gyvybė tragiškai užgeso mūsų rankose. Nors ir turėjome jį tik devynis mėnesius, mes buvome palaiminti.

Jis nešė mums džiaugsmą ir laimę kiekvieną minutę, kol buvo gyvas. Mes ilgimės jo nuostabios šypsenos ir skambaus balso ir padarytume bet ką, kad galėtume jį išgirsti nors dar vieną kartą.“ 

Internete sukurtas paramos fondas berniuko tėvams, apibūdinęs Oliverį „džiaugsmu kiekvienam, kuris jį pažinojo.“


Rašyti komentarą...
V
Vit
2021-10-10 21:11:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam naudingi tokie negatyvus straipniai? Kur kas atsitiko kitame pasaulio gale. Tv3 Tokie straipsniu kurejai esat nevykeliai, ir dvasios ubagai.
Atsakyti
-7

R
Ra
2021-10-11 19:21:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks tikslas šio straipsnio? Negi Lietuvoje nėra apie ką rašyti?
Atsakyti
0

a
2021-10-11 21:16:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai mylėjom bet devynių menesių įkišom į lopšelį
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų