Vyras po 35 metų pirmąkart pamatė tėtį: tokios tragiškos lemties nesitikėjo niekas

Paul Cowell žuvo, kai jo motociklas rugsėjo 27 dieną Meno saloje susidūrė su mikroautobusu. Tai įvyko praėjus dešimčiai minučių po to, kai jis pirmą kartą po 35 metų susitiko su savo tėvu. 56-erių Paul Cowell mirė, kai jo motociklas susidūrė su mikroautobusu. Manoma, kad dviejų vaikų tėtį apakino saulė, kai jis važiavo kalnų keliu, rašo mirror.co.uk.

Motociklų mylėtojas gimė Meno saloje, o prieš daugelį metų apsigyveno Fleetwood mieste. Jis dirbo sunkvežimio vairuotoju. Jo podukra, 22‑metė Demi Ramshaw sakė, kad nelaimė įvyko praėjus vos dešimčiai minučių po to, kai Paul susitiko su savo tėčiu, kurio nematė 35 metus, rašo mirror.co.uk.

Išvažiavo atlikti dar vieną paskutinį norą

Demi paaiškino: „Jis norėjo, kad abu jo sūnūs pirmą kartą susipažintų su savo seneliu per „Facetime“ programėlę, o paskui išvažiavo atlikti dar vieną paskutinį norą ‒ aplankyti vietą, kurioje išbarstyti jo mamos pelenai. Aš ir mano partneris Danny ką tik susilaukėme kūdikio, kuriam tik 12 dienų, ir jis matė anūką tik vieną kartą. Tai tragiška. Manau, kad jo partnerė Nicola vis dar neatsigauna nuo sukrėtimo. Ji atvyko į Meno salą kad  jį pamatytų“.

Šeima dabar bando parvežti Paul palaikus į Fleetwoodą, tačiau tai jiems kainuotų mažiausiai 6 000 svarų sterlingų. „GoFundMe“ puslapyje atidaryta sąskaita ir renkamos lėšos kelionės ir laidotuvių išlaidoms padengti.

Paul paliko du sūnus, 32 metų Daniel, 29 metų Darren, 22 metų podukrą Demi, 40‑metę partnerę Nicolą Clark, su kuria pragyveno 16 metų, 12 dienų anūką Reeve Lake ir daugybę giminių bei draugų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų