Šeimos skausmui ribų nėra: 6 mėnesių mergytė mirė šalia mamos

Šešių mėnesių amžiaus kūdikis žuvo automobilio avarijoje. Moteriai pareikšti kaltinimai dėl neatsargaus vairavimo ir dėl vairavimo išgėrus.

Eva Maria pavadintos naujagimės mama dabar dalinasi savo gedulu. Šešių mėnesių amžiaus Eva Maria penktadienį apie 21 val. žuvo automobilio avarijoje Didžiojoje Britanijoje, Karmartenšyre. Vietos policijos teigimu, ji mirė nuo įvykio vietoje patirtų sužalojimų. Pareigūnai pareiškė kaltinimus 23 metų amžiaus Lucy Dryer dėl neatsargaus vairavimo ir vairavimo išgėrus, rašoma mirror.co.uk.

„Mūsų sielos sudegė iš vidaus“

Tuo tarpu Evos Marios laidotuvėms paremti sukurtas puslapis, kuriame jau suaukota beveik 9000 svarų. Šiame puslapyje gedinti mergaitės mama rašė: „Mūsų širdys sudaužytos. Visa laimė dingo. Šeima sugriauta.“

Iš Rumunijos kilusi moteris toliau rašė, kad be jos mergaitės namai dabar tušti.

„Mūsų sielos sudegė iš vidaus“, – pridūrė ji.

Vietos policijos atstovė teigė: „Šį rytą, spalio 10 dieną, 23 metų amžiaus Lucy Dryer pareikšti kaltinimai dėl pavojingo vairavimo ir dėl vairavimo išgėrus, ir taip sukėlus mirtiną automobilio avariją, kurios metu žuvo vaikas. Kaltinamoji yra suimta, pirmasis jos teismo posėdis numatytas spalio 11 dienai.“

Savaitgalį į tragiško įvykio vietą žmonės nešė gėles ir pliušinius žaislus, kuriuos dėjo šalikelėje kartu su žinutėmis, primenančiomis apie žuvusį vaiką. Policija ir toliau ieško įvykio liudininkų, kurie galbūt matė tragišką avariją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų