Šeimos skausmui nėra ribų: avarijoje žuvo mama ir 3 vaikai

Pereitų metų spalio 12 dieną A40 greitkelyje netoli Oksfordo automobilio avarijoje žuvo 29-ių Zoe Powell  ir jos vaikai: 8-ių Phoebe, 6-ių Simeon ir 4-ių Amelia.

Mama ir jos trys vaikai žuvo, automobiliui susidūrus su sunkvežimiu ir moters šeima ragina kitus žmones mokytis iš jų „širdies skausmo“. Moters vyras Josh Powell ir jų 18 mėnesių dukrelė Penny taip pat buvo „Subaru“ automobilyje, bet jie išgyveno.

Šeima sako, kad žodžiais neįmanoma apsakyti jų praradimo ir ragina visus vairuoti atsakingai.

Oksfordo koronerio teismas ketvirtadienį pradėjo nagrinėti avarijos aplinkybes. Vyriausias koroneris Darren Salter konstatavo, kad ponia Powell ir jos trys vaikai žuvo kelyje susidūrus dviem transporto priemonėms.

Po teismo posėdžio abi šeimos tvirtino, kad baigtas tyrimas padėjo užverti „labai sunkią jų gyvenimų dalį“ ir padėkojo policijai, koroneriui ir įvykio vietos tyrėjams už kruopštų ir nuodugnų darbą.

„Nors yra įvykio momentų, kurių iki galo nesuprasime, bet naudinga suvokti kai kuriuos galimus paaiškinimus apie tai, kas nulėmė įvykių raidą. Tikimybė, kad tokią siaubingą avariją galėjo sukelti akimirkai atitrauktas dėmesys, mums primena, kad keliai yra pavojingi, kad vienas neteisingas akimirksniu padarytas sprendimas sugriovė visos šeimos gyvenimą, kartu paliesdamas daugelį žmonių. Tikrai ne vienam vairuotojui yra tekę pakliūti į panašias situacijas, bet jiems laimingai pavykdavo išvengti rimtesnio susidūrimo.

Vairuoti nėra taip saugu kaip mums norėtųsi. Visi privalome vairuoti kaip įmanoma saugiau. Keliuose turi būti saugu. Kviečiu pasimokyti iš mūsų šeimos nelaimės ir keliuose daryti tik teisingus sprendimus“, − sakė ponas Powell.

Šeima nuoskaudos nejaučia

Jis pridūrė: „Jie mums paliko daug džiugių akimirkų, tačiau praeities prisiminimais ateities nesukursime. Negalime negalvoti, koks būtų mūsų gyvenimas, jei jie būtų gyvi. Mums jų labai trūksta, tačiau džiaugiamės praeityje kartu pragyventu laiku ir, būdami krikščionys, nurimstame žinodami, kad jų patirtis danguje su Kristumi pranoksta viską, ką jie patyrė žemėje“.

REKLAMA

Abi šeimos už paramą ir dosnumą padėkojo draugams, bažnyčiai ir bendruomenei.

Jie sakė: „Mūsų mintys ir su tais, kurie tapo šios siaubingos avarijos liudininkais, ypač sunkvežimio vairuotojas. Mūsų šeima nejaučia jokios nuoskaudos ir jo nekaltina, pripažįstame, kad nelaimė įvyko tikrai ne dėl jo kaltės. Linkime rasti ramybę visiems, kuriuos šis įvykis vienaip ar kitaip palietė. Dievo malonės dėka Josh ir Penny išgyveno ir nebuvo suluošinti. Esame dėkingi avarijos vietoje buvusiems žmonėms, dėkojame gelbėjimo tarnyboms už jų pasiaukojamą darbą bei NHS už gydymą. Kai sužinojome daugiau faktų apie aplinkybes iki avarijos ir po jos, mus labai sujaudino gelbėjimo tarnybų humaniškumas ir milžiniškos pastangos išgelbėti visus“.

Šeimos dėkojo visiems, kurie padėjo ne tik išgelbėti pono Powell ir Penny gyvybes, bet ir sugrąžino jiems pilnavertį gyvenimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų