26-erių vyras vilki sukneles ir sijonus: sako, kad taip jaučiasi geriausiai

Šiandien turime vis daugiau žmonių, kurie priešinasi mąstysenai „rožinė spalva – mergaitėms, mėlyna – berniukams“ ir bando eksperimentuoti su savo išvaizda. Tarp jų yra 26 metų Connoras Keaney iš Jungtinės karalystės, kuris neatitinka lyčių stereotipų ir nešioja sukneles bei sijonus. Drąsus Connor stilius įkvepia ir parodo, kad mūsų supratimas apie drabužius gali būti šiek tiek pasenęs.

10

 „Bright Side“ žavisi Connoru ir tikisi, kad jo istorija gali padėti ir įkvėpti kitus žmones, ypač tuos, kurie jaučiasi nesaugūs dėl savo tapatybės.

Kai tokios žvaigždės kaip Harry Styles pradėjo dėvėti sijonus ir sukneles, Connoras pajuto, kad tai ženklas. Tą pačią dieną jis nuėjo ir pasiėmė sijoną, jį apsivilko ir pasijuto nuostabiai.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Connoras Keaney

„Aš tiesiog žinojau, kad tai skirta man“, – sako Connoras. „Jaučiausi užtikrintai ir gražiai ir man nerūpėjo, ar žmonės galvojo, kad tai ne man!“.

Connoras jau 2 metus dėvi ir moteriškus, ir vyriškus drabužius drabužius.

Mėgstamiausias drabužis – suknelė

Connoro mėgstamiausi drabužiai yra suknelės, kostiuminės kelnės, švarkai ir svarbiausia teniso sijonėliai.

„Aš jaučiuosi toks gražus ir galingas su teniso sijonu, – sako Connoras, – ir jis tiesiog tinka prie visko!“.

Kalbėdamas apie tai, kas jį įkvepia, Conorras sako, kad „kiekvienas kūrybingas, drąsus, pasitikintis savimi, neišsigandęs to, ką galvoja žmogus, ir nebijantis pasipriešinti normoms“ žmogus. Jis sieja save su Davido Walliamso vaikų knygos herojumi „Berniukas su suknele“. Connoras sako, kad jis yra tikras berniukas su suknele ir kas keletą mėnesių skaito tą knygą, kad galėtų sau padėti.

Jis taip pat pripažįsta, kad didžiausią įtaką ir įkvėpimą jam daro mama.

„Ji labiausiai mylinti ir palaikanti mama. Ji tokia stipri ir stovi šalia manęs, kad ir ką norėčiau pasakyti, daryti ar dėvėti. Ji man pasako, kaip yra“.

Drabužiai tik medžiaga

Connoras mano, kad artimiausiu metu drabužiai bus be lyties. Jau dabar matome daug daugiau „unisex“ drabužių, o tai, pasak ko, yra žingsnis teisinga linkme. Kai tokios garsenybės kaip Harry Styles vilki „moteriškus“ drabužius, kiekvienai kartai parodoma, kad gerai dėvėti bet kokį norimą drabužį. Tai tik medžiaga.

REKLAMA

„Jei yra vyriškos lyties atstovas ar bet koks kitas įvardis, kuris nori dėvėti „moteriškus“ drabužius, sakau, daryk tai. Jei jums nepatogu tai daryti viešai, raskite saugią erdvę, kur pradėti – pavyzdžiui, miegamasis, draugo namai ar draugiškas LGBTQ + baras, ir būkite savimi“.

Connoras sako, kad kiekvienas turi eiti pagal savo stilių. „Nežiūrėkite į internetą ir ir nenorėkite būti panašūs į juos visus. Būdamas savimi, patikėk manimi, gyvenime pasieksi daug daugiau ir būsi daug labiau mylimas. Jei norite dėvėti suknelę į prekybos centrą, tai ir darykite“, – sako jis.


Rašyti komentarą...
n
nu
2021-06-14 14:12:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau tuos uro---------du---s kisa per visus galus
Atsakyti
-5

M
Maryte
2021-06-14 14:42:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir ką? Čia normalu ?!
Atsakyti
-5

M
Moteriškė, ne durnė
2021-06-14 15:23:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei neturit ką rašyt, varykit į kaimą: jarvės, kiaulės , paukščiai, augalai... dori, gražūs žmonės... O čia koks tolimas kvaišelis visus už kapeiką duenona...
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų