Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ar kada nors susimąstėte, ką jūsų sapnai reiškia iš tikrųjų? Kai kurie iš jų gali nereikšti nieko, tačiau kiti gali slėpti tokią reikšmė, apie kurią niekada nesusimąstėte.

Ar kada nors susimąstėte, ką jūsų sapnai reiškia iš tikrųjų? Kai kurie iš jų gali nereikšti nieko, tačiau kiti gali slėpti tokią reikšmė, apie kurią niekada nesusimąstėte.

REKLAMA

Sapnų tyrėja Jane Teresa Anderson aiškina dažniausiai pasikartojančių sapnų prasmę ir kodėl sapnuoti savo mirtį nėra blogas dalykas.

Ekspertė sako: „Daugybė žmonių sapnuoja, kad miršta arba, kad yra įstrigę, o kartais, kad neranda tualeto. Šie sapnai perteikia smulkias detales, kurios gali leisti suprasti pasaulį, kuriame gyvename. Kiekvieną kartą, kai sapnuojame tą patį sapną, mes tvarkomės su potyriu, kurio negalime išmesti iš savo galvos.

Kai sapnuojate pasikartojantį sapną, turite atsigręžti į praėjusias dienas, turite atrasti situaciją, dėl kurios negalite nurimti.“

REKLAMA

Sapnuojate mirtį

Jeigu sapnuojate mirtį, tai gali reikšti, kad išgyvenate sudėtingą laikotarpį, kuris greitai pasibaigs.

„Jūsų sapne tai gali atrodyti kaip mirtis, tačiau realiame gyvenime tai – naujų galimybių simbolis“, – sako sapnų ekspertė.

Sapnuojate, kad skrendate

Šie sapnai dažniausiai pasitaiko vaikų tarpe ir reiškia, kad vaikas auga, bręsta, tačiau toks sapnas suaugusiam gali reikšti kelis dalykus.

„Toks sapnas gali reikšti, kad jaučiatės nuostabiai arba, kad bijote būti įkalintas. Apskritai, šis sapnas sako, kad norite pasprukti nuo realybės“, – atskleidžia J. Anderson.

Sapnuojate, kad jus išduoda

Tokio sapno nereikėtų priimti tiesiogiai. Tai dažniausiai išduoda ne jūsų partnerio išdavystę bet jūsų ištikimybę jums pačiam.

„Tai gali būti paaiškinama labai paprastai. Pavyzdžiui, nusprendžiate, kad nebevalgysite cukraus, o tada suryjate visą plytelę šokolado. Tad toks sapnas apibūna jausmą, kai neįvykdome savo tikslų ir jaučiamės nusivylę“, – sako moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Sapnuojate, kad jums iškrito dantys

Nors gyvenime taip nutinka retai, tačiau toki sapnai pasitaiko labai dažnai.

„Šis sapnas išduoda, kad nepasitikite savo išvaizda arba baimę bendrauti su žmonėmis“, – atskleidžia ekspertė.

Sapnuojate, kad visur vėluojate

Ironiška, tačiau dažniausiai tokius sapnus sapnuoja žmonės, kurie niekada nevėluoja. Tai atskleidžia jų norą būti tobulais, perfekcionizmą.

J. Anderson sako, kad toks sapnas išduoda, jog bandom kovoti su savo baimėmis arba, kad jaudinamės dėl ko nors visiškai be reikalo.

Nesapnuojate nieko

Sapnų specialistė sako, kad toks dalykas neegzistuoja, nes visi žmonės sapnuoja, tik kai kurie savo sapnų paprasčiausiai neatsimena, rašo thesun.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų