Atskleidė 1 triuką, kuris padės užmigti žaibo greičiu: jį naudoja net kariškiai

Pažįstamas susierzinimas, kai atsigulę lovon vartotės, blaškotės ir niekaip negalite užmigti? Štai kodėl nuolatos ieškome naujų būdų, padedančių lengviau ir greičiau patekti į sapnų karalystę. Šią gudrybę naudojantys kariškiai užmiega vos per dvi minutes.

Šį triuką amerikiečių kariai naudoja daug metų ir jis pasiteisina net 96% karių. Taigi, tikrai verta jį išbandyti, net jei ir ilgėliau užtruksite, kol įvaldysite techniką, rašo tips-and-tricks.com.

Pirmoji dalis

Pirmoji šio metodo dalis yra kūno skenavimas. Atpalaiduosite visus kūno raumenis po vieną.

Pirmiausia atpalaiduokite veido raumenis: kaktą, aplink akis, žandikaulį ir liežuvį. Tada nuleiskite pečius ir leiskite raumenims atsipalaiduoti.

Atkreipkite dėmesį į dešinę ranką, atpalaiduokite viršutinę rankos dalį, tada apatinę bei plaštaką. Tą patį pakartokite su kaire ranka.

Įkvėpkite giliai ir leiskite krūtinei atsipalaiduoti.

Dabar atpalaiduokite abiejų kojų raumenis. Pradėkite nuo viršaus: pirmiausia atpalaiduokite šlaunis, tada kelius, blauzdas ir galiausiai pėdas.

Antroji dalis

Dabar visi jūsų raumenys atsipalaidavę, atėjo laikas vizualizacijai. Užmerkite akis ir įsivaizduokite save vienoje iš šių situacijų. Pasirinkite tą, kuri jums labiausiai priimtina:

Gulite juodame hamake kambaryje, kuriame absoliučiai tamsu.

Gulite ant nugaros kanojoje, plūduriuodami ant vandens. Vanduo ramus, o dangus virš jūsų ryškiai mėlynas, nėra nei vieno debesėlio.

Dešimt sekundžių mintyse kartokite žodžius „negalvok, negalvok, negalvok“.

Šešios savaitės

Jei iš karto nepavyks, nepasiduokite. Tai gali užtrukti iki šešių savaičių, kol įvaldysite šį triuką, o tada bus lengviau. Taigi tęskite! Taip pat galite eksperimentuoti su kitomis raminančiomis vizualizacijomis. Apsimeskite, kad saulėtą dieną esate žalioje pievoje, arba ramiame paplūdimyje, o bangos švelniai ritasi į krantą. Labos nakties!


Rašyti komentarą...
*
***
2021-07-21 22:05:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas čia gali veikti,jei žmogus neturi kažkokio nerimo-gyvena ritmiškai,pas jį nervinė sistema neturi jokios įtampos žmogus įprastu laiku užmiega.
Atsakyti
-9

n
n
2021-07-22 06:12:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netiesa.aš kai pervarkstu neužmiegu.
Atsakyti
-16

M
Miegalius
2021-07-22 07:50:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Beskaitydamas užmigau :-)
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (41)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų