naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ar kada nors susimąstėte, kad jūsų sapnai bando jums ką nors pasakyti? Geriausia miego ekspertė atskleidžia, ką gali reikšti tokie sapnai.

Ar kada nors susimąstėte, kad jūsų sapnai bando jums ką nors pasakyti? Geriausia miego ekspertė atskleidžia, ką gali reikšti tokie sapnai.

REKLAMA

Iš tikrųjų mokslininkams yra stebėtinai sudėtinga tiksliai paaiškinti, kodėl mes sapnuojame naktį.

„Sapnuose mes puikiai tvarkomės su problemomis ir randame tiek daug gerų sprendimų, o pabudę galime dieną pradėti šviežia galva“, – aiškina gydytoja Nerina Ramlakhan, JK patikimiausio miegamojo baldų centro „Silentnight“ miego ekspertė.

„Sapnai taip pat galėtų būti puikus būdas suvokti emocijas, kurias slopiname ir kurias turime spręsti“.

Nerina Ramlakhan atkreipia dėmesį į tai, kad nors sapnų reikšmė kiekvienam žmogui skiriasi, yra keletas bendrų scenarijų, kuriuos smegenys kuria mums miegant – tikrai verta susimąstyti, rašo mirror.co.uk.

Kritimas

Nesvarbu, ar krentate nuo skardžio, ar tiesiog laisvai krentate oru, – tą dažnai sapnuojame visi.

„Dažniausiai to priežastis yra nerimas ir negalėjimas paleisti. Tai gali reikšti, kad bandote susigrąžinti situacijos kontrolę, bet nepavyksta“, – sako ekspertė.

REKLAMA

Šio tipo sapnai nėra tas pats, kaip tas kritimo pojūtis, kai kūnas ima trūkčioti ir pabundate. Taip yra dėl to, kad jūsų įsitempę raumenys per greitai atsipalaiduoja.

REKLAMA

 

Nuogumas

„Tai kyla dėl pažeidžiamumo ir baimės, kad būsite atskleistas ar pasirodysite esąs  nepakankamai geras. Tikriausiai jaudinatės dėl to, kad žmonės pamatys jus tokius, kokie esate iš tikrųjų.

Arba tai gali būti nerimas dėl būsimos situacijos, pavyzdžiui, viešo kalbėjimo“, – sako gydytoja Nerina.

Dantų netekimas

Dar vienas dažnas sapnas yra dantų netekimas. Gydytoja Nerina sako, kad tai gali būti susiję su pokyčiais ir baime ko nors netekti ar prarasti.

„Kai kuriems žmonėms toks sapnas gali reikšti, kad jie turi ką pasakyti, tačiau jie susilaiko“, – priduria ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų