• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš pradėdami veržtis į Ukrainą, Rusijos kariai, būdami kitoje fronto pusėje antradienį spėjo „Tinder“ žinutėmis atakuoti ir ukrainietes.

Prieš pradėdami veržtis į Ukrainą, Rusijos kariai, būdami kitoje fronto pusėje antradienį spėjo „Tinder“ žinutėmis atakuoti ir ukrainietes.

REKLAMA

Ukrainietės Dashos Synelnikovos telefone, benaršant „Tinder“ pažinčių programėlėje sužibo pranešimas, kad ją taip pat pamėgo vyras, vardu Andrei Alexander Gregory, esantis už 20 mylių nuo moters telefono fiksuotos buvimo vietos.

„Iš tikrųjų, gyvenu Kijeve, tačiau pakeičiau telefono vietos nustatymus į Charkovą, kuomet man viena draugė pranešė, jog „Tinderyje“ siaučia Rusijos kariai“, – pasakoja 33 metų vaizdo įrašų prodiuserė D. Synelnikova.

Pasak Ukrainos karinės žvalgybos pareigūnų, dauguma Rusijos kariuomenės karių flirtavo su ukrainietėmis tuo metu, kai jų karinės pajėgos buvo susibūrusios į šiaurę nuo Charkovo ir ruošėsi gresiančiam išpuoliui, praneša nypost.com.

REKLAMA
REKLAMA

Demonstruoja puikybę, jėgą

„Vienas raumeningas vaikinas programėlėje pozavo bandydamas atrodyti seksualiai lovoje ir pozuodamas su pistoletu. Kitas buvo su visa rusiška karine apranga, o kiti tiesiog puikavosi aptemptomis dryžuotomis liemenėmis“, – britų laikraščiui sakė Synelnikova.

REKLAMA

Moteris taip pat pasakodama pridūrė: „Nė vienas iš jų man neatrodė patrauklus ir niekada nemiegosiu su priešu. Automatiškai visus juos braukiau į kairę, tačiau jų buvo tiek daug, kad pasidarė smalsu ir su pora jų susirašiau. Buvo juokinga, tačiau tuo pačiu ir labai baisu, kai jie taip arti manęs.“

Synelnikova tikina, kad žinutėmis susirašė su 31 metų Andrejumi, kuris savo profilyje buvo įkėlęs nuotraukas, kuriose puikavosi apsirengęs karine apranga, šalmu ir rankose laikydamas Kalašnikovo ginklą.

REKLAMA
REKLAMA

Kai Dasha paklausė, ar ji planuoja „apsilankyti“ Ukrainoje, vyras jai pasakė, kad į šalį nebuvo įleistas dar nuo 2014 Krymo aneksijos. Kuomet Synelnikova pasiteiravo, ar jis karys, vyras į žinutę atsakė tiesiog judančiu „GIF“ vaizdeliu.

Kitas, 33 metų barzdotas čečėnų karys, su kuriuo susirašė Dasha, nuotraukose pozavo rodydamas savo jautriąją pusę ir rankose glausdamas kačiuką, šalia kurio buvo ir pistoletas, rašoma nypost.com. Kiti vaikinai – 29 metų Aleksandras bei  25 metų Gregory nuotraukose demonstravo karinį laikrodį, beretes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dar vienas „Tinder“ pažinčių svetainėje sutiktas Rusijos pilietis, ukrainietę bandė sužavėti pranešdamas, kad yra šnipas, dirbantis Rusijos federacijos Vidaus reikalų ministerijoje.

Tokios Rusijos karių meilės paieškos vyko iki tol, kol jiems galiausiai buvo paliepta išjungti asmeninius mobiliuosius telefonus.

„Šie vaikinai yra tokie patys kaip ir visi kiti „Tinder“ programėlėje sutikti vyrai, nes jie taip pat nori meilės ir draugystės. Sunku įsivaizduoti, kad jie galėjo ateiti ir pulti mus“, – kalbėjo Dasha Synelnikova.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų