Renkantis plisuotas žaliuzes: 5 aspektai, ką būtina žinoti

Įprasta, kad kuriant namų interjerą daug dėmesio skiriame estetikai ir atskiroms kambariuose esančioms detalėms. Ne išimtis ir langų uždengimai. Vienas populiariausių tokių pasirinkimų - plisuotos žaliuzės, tad „Domus Lumina“ dalinasi įžvalgomis, kaip tinkamai namuose pritaikyti plisuotas žaliuzes ir į ką būtina atkreipti dėmesį jas renkantis.

1. Stilių reikėtų derinti prie kambario interjero

Apie plisuotas žaliuzes dažniausiai pradedama galvoti jau įrengus bent didžiąją dalį kambario, todėl tikėtina, kad dėl interjero stiliaus jau apsispręsta. Žaliuzių dizainas neturėtų labai skirtis nuo jau kuriamo stiliaus, nebent tikrai žinote, kaip galima gražiai suderinti skirtingas detales ir mėgstate išskirtinumą. Visgi, langų dekoracijos turėtų papildyti ir užbaigti kambario interjerą.

2. Spalva: paslėpta ar ryški?

Stiliui didelę įtaką daro spalvos. Net ir tokio paties dydžio, bet skirtingų spalvų plisuotos žaliuzės gali suteikti kambariui visiškai kitokį įspūdį. Spalvos gali būti dvejopos: įsiliejančios į bendrą vaizdą, neatkreipiančios dėmesį, tiesiog papildančios aplinką arba atvirkščiai - ryškios, išraiškingos, sukuriančios įsimenamą akcentą. Bet kuriuo atveju, renkantis žaliuzes reikėtų atsižvelgti į kambaryje esančius baldus, kitas detales ir nuspręsti, ar reikalingas dar vienas akcentas ir ar juo galėtų tapti žaliuzės.

REKLAMA

3. Audinio tipo derinimas prie kitų detalių

Būtent žaliuzių audinys gali padėti priderinti lango uždangą prie paties kambario stiliaus. Tai itin svarbu, jeigu norite sukurti savitą, išskirtinį kambario interjerą. Pavyzdžiui, jūsų šviestuvai su rytietiškais raštais? Atspindėkite šį stilių ir dekoruodami langus. „Domus Lumina“ asortimente rasite įvairiausių vienspalvių, raštuotų, padailintų išskirtinėmis siūlėmis ir įvairių faktūrų audinių, kuriuos lengva derinti prie bet kokio namų interjero.

4. Privatumas ir šviesos pralaidumas

Norėdami ne tik gražaus dizaino, bet ir funkcionalumo bei patogumo, turėtumėte apgalvoti privatumo, šviesos pralaidumo poreikius. Jei pageidaujate apsisaugoti nuo įkyrių praeivių žvilgsnių, vertėtų rinktis neperšviečiamus audinius: tuomet ir uždegę šviesą vakare jausitės saugiai. Jei vis dėlto norite laikyti žaliuzes užtrauktas ir dienos metu, rekomenduojami ploni, natūralią šviesą praleidžiantys gaminiai.

5. Madas diktuoja naujos tendencijos

Jei norite interjerui suteikti daugiau šiuolaikiškumo, plisuotos žaliuzės gali būti išsirenkamos atsižvelgiant į naujausias tendencijas. Atkreipkite dėmesį į dominuojančias spalvas, audinių tipus, gaminių modelius. Šiuolaikiškų, naujausias tendencijas atitinkančių gaminių galite rasti ir domuslumina.lt, ekskliuzyvinėje plisuotų žaliuzių kolekcijoje.

Šiandien tokie madingi, skirtingus poreikius atitinkantys gaminiai gali suteikti ne tik stilingumo, bet ir papildomo patogumo. Žaliuzes išsirinkti nebus sunku, jeigu apgalvosite poreikius, dizainą ir naudojimo, priežiūros ypatumus. Tuomet langus puoš patogi, puikiai deranti, geros kokybės uždanga, kuria džiaugsitės ilgą laiką.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų