• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvieną rudenį pakvipus vanile ir cinamonu, Lietuvos gyventojai žino – atėjo metas ruoštis saldžiausia metų švente vadinamai „Pyragų dienai“. Jau 14 metų iš eilės gyvuojanti tradicija kviečia dalintis ne tik pyragais, bet ir gerumu, ištiesiant pagalbos ranką „Išsipildymo akcijos“ herojams. O šiemet „Pyragų dieną“ šalies gyventojai kviečiami minėti jau visai netrukus – lapkričio 6-ąją, pirmadienį.

Kiekvieną rudenį pakvipus vanile ir cinamonu, Lietuvos gyventojai žino – atėjo metas ruoštis saldžiausia metų švente vadinamai „Pyragų dienai“. Jau 14 metų iš eilės gyvuojanti tradicija kviečia dalintis ne tik pyragais, bet ir gerumu, ištiesiant pagalbos ranką „Išsipildymo akcijos“ herojams. O šiemet „Pyragų dieną“ šalies gyventojai kviečiami minėti jau visai netrukus – lapkričio 6-ąją, pirmadienį.

REKLAMA

Ši šventė – neatskiriama pirmojo ir didžiausio paramos projekto vaikams „Išsipildymo akcija“ dalis, o kartu – jau daugybę metų visą šalį vienijanti graži iniciatyva.

„Pyragų dienos“ metu žmonės raginami iškepti mėgstamą, mamos receptų knygose rastą, o galbūt iki šiol dar niekuomet neragautą pyragą, ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendraminčiams – kitiems geros valios žmonėms. Šventės metu surinktus pinigus kviečiama paaukoti „Išsipildymo akcijos“ herojams – vaikams, kuriems reikalinga sudėtinga medicininė pagalba ar ypatinga priežiūra.

REKLAMA
REKLAMA

Kviečiami visi norintys

Šventėje kviečiami dalyvauti visi norintys – šeimos, draugai, kolegos, mokiniai bei įvairios organizacijos. Kepant pyragus, meistriškumas nebūtinas – juk tai, kas ruošiama iš širdies, visuomet sušildo labiausiai.

REKLAMA

„Šiandien galiu drąsiai sakyti, kad gerumas užkrečia, o „Pyragų diena“, kurią švenčia visa šalis, geriausias to įrodymas. Jau keturioliktus metus skaičiuojanti tradicija mus vienija prašydama tiek nedaug – tik iškepti mėgstamą pyragą ir pasidalinti juo šeimoje ar kolegų būryje.

Tačiau tai, kad tuo pat metu tą daro visa Lietuva, o visi už desertus surinkti pinigai skiriami „Išsipildymo akcijos“ herojams, šią iniciatyvą daro didžiule visomis prasmėmis. Tai šventė, kuri ne tik sukuria džiaugsmą procese ir leidžia dar tvirčiau pasijusti bendruomenės dalimi. Kartu ji neša ypatingą prasmę, nes besidalinant pyragais ir aukojant vaikams, reikšmingai keičiasi jų gyvenimai.

REKLAMA
REKLAMA

Todėl mes, TV3, kiekvienais metais jaučiame pareigą papasakoti visą istoriją. Ne tik prašyti pagalbos, bet ir parodyti, kokius rezultatus ji atneša. Juk kartais, tikrąją to žodžio prasme, vaikams tai būna antras šansas į gyvenimą. O tai skatina prie šios akcijos prisidėti ir kitąmet“, – sako Laura Blaževičiūtė, TV3 generalinė direktorė.

Gausėja akcijos draugų ratas

Nuo 2003 metų „Išsipildymo akcija“ padėjo beveik 300 sunkiai sergančių ligonių, prisidėjo prie daugiau nei 200 globos įstaigų gyvenančių vaikų kasdienybės ir atnaujino ne vieną dešimtį medikams reikalingos įrangos. O prie „Pyragų dienos“ tradiciškai kasmet jungiasi ir ilgametis akcijos partneris SEB bankas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Lapkričio pradžioje SEB banko biuruose pakvimpa gardžiais kepiniais – kolegoms jau įprasta kepti pyragus, juos drauge ragauti „Pyragų dienos“ metu ir aukoti „Išsipildymo akcijai“. Šios gražios tradicijos metu tampame liudininkais to, kiek daug galime pakeisti, kai veikiame kartu – drauge sukuriame stebuklą ir suteikiame gyvenimo viltį „Išsipildymo akcijos“ globojamiems vaikams. Todėl džiugu, kad šiemet akcijos globėjų gretos prasiplėtė.

REKLAMA

Prie projekto prisijungus prekybos tinklui „Maxima“, galėsime ištiesti pagalbos ranką dar daugiau sunkiomis arba retomis ligomis sergančių vaikų. Šiems vaikams mūsų geri linkėjimai ir aukojamos lėšos yra gyvybiškai būtinos“, – sako Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė, SEB banko Lietuvoje vadovė.

Tai, kad šiemet globoti akciją ėmėsi ir prekybos tinklas „Maxima“, iš tiesų teikia džiaugsmo ir vilties – gausėjantis akcijos draugų ratas užtikrina, kad nuo šiol bus galima padėti gausesniam „Išsipildymo akcijos“ vaikų būriui.

REKLAMA

„Tikiu, kad veikdami kartu – galime padaryti daugiau. „Pyragų diena“ „Maximoje“ yra tapusi tradicija. Šiemet ją paminėsime kartu su „Išsipildymo akcijos“ bendruomene ir tai bus gražus startas šių metų „Išsipildymo akcijos“ geriems darbams paremti. Jungiamės prie šios iniciatyvos, kad padėtume mažiems kovotojams dar labiau tikėti, kad kiekvieno iš jų asmeninė pergalė jau visai šalia“, – sako Jolanta Bivainytė, „Maxima LT“ generalinė direktorė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sprendžia mažylių problemas

„Išsipildymo akcijos“ herojais kasmet tampa sunkiomis arba retomis ligomis sergantys vaikai, kuriems reikalingoms gydymo procedūroms ir reabilitacijos priemonėms nepakanka valstybės skiriamų lėšų. Labai dažnai šių mažylių medicininės priežiūros poreikiai viršija ir tėvų bei artimųjų galimybes.

Akcijos metu surinktos lėšos skiriamos įsigyti medicininei įrangai, kuri gali būti panaudojama ne tik akcijos herojaus, bet ir kitų mažylių sveikatos problemoms spręsti. Taip pat – fizinės ir psichologinės pagalbos priemonėms, kurios sustiprina sergančių ar negalią turinčių mažylių reabilitacijos galimybes, suteikia jiems galimybę geriau integruotis į visuomenę.

REKLAMA

„Pyragų dieną“ neabejingi žmonės kasmet surenka reikšmingą sumą mažyliams padėti. Vien pernai, kartu su „Pyragų dienos“ metu surinktomis lėšomis, didžiausiam šalyje paramos projektui vaikams geros valios žmonės paaukojo 348 650 eurų. Iš viso, per 21 projekto gyvavimo metus, geros valios žmonės vaikams skyrė daugiau nei 10 mln. eurų.

Nelikime abejingi ir šiemet – pyragais dalinkimės ir darbe, ir namuose bei visi kartu prisidėkime prie gerų darbu paaukodami „Išsipildymo akcijai“!

REKLAMA

„Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais: 1891 – 5 EUR, 1892 – 10 EUR.

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių kitų mokesčių.

„Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė Grant Thornton Baltic.

Daugiau: www.tv3.lt/issipildymoakcija

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų