• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daugelio atmintyje išlikusi telenovelė „Klonas“ ir įsimylėti privertę aktoriai Sandra Echeverria ir Mauricio Ochmanas. Sunku patikėti, kad nuo telenovelės pasirodymo prabėgo jau kone 15 metų – pamatykite, kaip aktoriai atrodo dabar.

12

Daugelio atmintyje išlikusi telenovelė „Klonas“ ir įsimylėti privertę aktoriai Sandra Echeverria ir Mauricio Ochmanas. Sunku patikėti, kad nuo telenovelės pasirodymo prabėgo jau kone 15 metų – pamatykite, kaip aktoriai atrodo dabar.

REKLAMA

Kai tik pasirodė ekranuose, „Telemundo“ vadovas Markas Santana ją pavadino ambicingiausia telenovele televizijos istorijoje ir ne vienas su tuo sutiks – scenarijaus vingiai ne vienam užgniauždavo kvapą.

Telenovelėje gražuolis Lukas (akt. M. Ochmanas) įsimyli arabę merginą Jade (akt. S. Echeverria), ją kankina moralinė dilema – pasiduoti širdies įsakymams ar likti ištikimai savo islamiškam auklėjimui. Galiausiai jaunuoliai priversti išsiskirti.

Tačiau praėjus dvidešimčiai metų, netikėtų atsitiktinumų dėka, senoji Luko meilė susitinka dvidešimčia metų jaunesnį Luko kloną ir susiduria su dar viena dilema, ką pasirinkti.

REKLAMA
REKLAMA

Nors televizijos ekrane S. Echeverria ir M. Ochmanas kartu dirbo ne kartą, daugeliui jie visada išliko Lukas ir Jade – o kokie jie realiame gyvenime?

REKLAMA

Aktorių karjera ir asmeninis gyvenimas

39-erių Meksikoje gimusi S. Echeverria – talentinga menininkė. Ji ne tik viena garsiausių Meksikos aktorių, bet ir dainininkė bei kompozitorė, drąsiai priimanti nelengvus iššūkius ir užduotis.

Ji suvaidino dešimtyje telenovelių, televizijos laidų ir filmų. Ji yra vaidinusi ir meksikiečių, ir amerikiečių serialuose – „Marina“, „Klonas“, „FX“ seriale „Tiltas“.

2022-aisiais S. Echeverria priėmė vieną didžiausių iššūkių savo aktorinėje karjeroje – įkūnijo Marią Felix, vieną labiausiai gerbiamų Meksikos aktorių ir ikonų.

REKLAMA
REKLAMA

Pastarieji metai buvo svarbūs ir jos muzikinėje karjeroje, ji išleido ne vieną dainą, sulaukusią didelio populiarumo, be to, nedaugelis žino, kad ji yra ir kompozitorė, sukūrusi dainas tokioms žvaigždėms kaip Maite Perroni, Miguel Carreras, kūrė dainas filmų garso takeliams.

Kalbant apie jos asmeninį gyvenimą, 2014-aisiais ji susituokė su muzikantu Leonardo De Lozanne, o praėjus penkiems mėnesiams po vestuvių pranešė, kad laukia šeimos pagausėjimo. 2015-ųjų spalį jiems gimė sūnus Andres de Lozanne Echeverria.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

2022-aisiais sutuoktiniai paskelbė apie skyrybas, kaip teigė aktorė, nes nesutapo jų supratimas apie santuoką ir tėvystę. 2023-aisiais jiedu paskelbė, kad vėl bandė atkurti santykius, tačiau nepavyko, o visai neseniai paaiškėjo, kad jie vėl kartu – aktorė pasidalijo jaukia šeimos nuotrauka.

O štai 46-erių M. Ochmannas, gimęs Niujorke, JAV, labai jauname amžiuje pradėjo domėtis menais, vaidino vietinėse teatro trupėse, o sulaukęs 16 galiausiai nusprendė savo gyvenimą sieti su profesionalia aktoryste.

REKLAMA

Jo sprendimas atsipirko su kaupu – jis vaidino ne tik žinomose telenovelėse, bet ir garsiuose filmuose kartu su tokiais aktoriais kaip Kevinas Costneris, Paulas Newmanas ir Robinas Wrightas.

Kalbant apie jo asmeninį gyvenimą, M. Ochmannas pirmą kartą vedė 2003-aisiais, tąkart jis sumainė žiedus su Maria Jose del Valle, 2004-aisiais jiems gimė dukra Lorenza. Vis dėlto, 2008-aisiais jie pasuko skirtingais keliais ir išsiskyrė.

2016-aisiais jis vedė aktorę Aislinn Derbez, su kuria kartu valdė televizijos ir filmų gamybos bendrovę „A Toda Madre Entertainment“.

REKLAMA

M. Ochmannas su A. Derbez vaidino filme „Hazlo Como Hombre“, taip pat buvo šio filmo, pasirodžiusio 2017 m., vykdomasis prodiuseris. Tai buvo 2017 m. daugiausiai pajamų tais metais surinkęs meksikiečių filmas. 2018-aisiais jiems gimė dukra Kailani Ochmann, tačiau 2020 m. jie paskelbė apie skyrybas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų