• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daugelis lietuvių vis dar puikiai pamena serialą „Svetimas veidas“ ir jo žvaigždę Elizabeth Gutierrez, įkūnijusią ir Marianą, ir Aną Lucią. Pamatykite, kaip 45-erių aktorė atrodo dabar.

8

Daugelis lietuvių vis dar puikiai pamena serialą „Svetimas veidas“ ir jo žvaigždę Elizabeth Gutierrez, įkūnijusią ir Marianą, ir Aną Lucią. Pamatykite, kaip 45-erių aktorė atrodo dabar.

REKLAMA

Serialo siužetą gerbėjai prisimena iki šiol. Mariana gyvena laimingą gyvenimą – turi mylintį vyrą ir gražią dukrą. Tačiau vestuvių jubiliejaus naktį ji sužino, kad sutuoktinis jai yra neištikimas. Moteris praranda savitvardą.

Ana Lucia – policijos agentė, atliekanti slaptą operaciją. Tam, kad įrodytų ištikimybę ir pasiaukojimą blogiems vyrukams, ji privalo nužudyti žmogų. Jos taikinys – tik ką skaudų likimo smūgį gavusi Mariana.

Dviejų moterų susitikimas tampa lemtingas – kartu patekusios į autoavariją, jos tarytum susijungia. Anos kūno nepavyksta rasti, o Mariana, neatpažįstamai apdegusi, papuola į eksperimentus darančio daktaro rankas.

REKLAMA
REKLAMA

Parsivežęs nelaimėlę į laboratoriją, ją ne tik atgaivina, bet ir suteikia jai naują, moters, kuri kėsinosi į jos gyvybę, veidą. Mariana tampa kita moterimi – su kitu veidu, kitu gyvenimu ir kitais prisiminimais.

REKLAMA

Aktorės karjera ir asmeninis gyvenimas

Pagrindinė telenovelės meksikiečių kilmės Los Andžele, Kalifornijoje gimusi amerikiečių aktorė ir modelis E. Guttierez gimė 1979 m. balandžio 1 d.

Pirmą kartą E. Guttierez pasirodė televizijoje realybės šou „Protagonistas de novela“, kuris buvo rodomas du sezonus – 2002 ir 2003 m. Nors ji šou nelaimėjo, čia susipažino su savo partneriu Williamu Levy. Jie turi du vaikus, gimusius 2006 ir 2010 m.

REKLAMA
REKLAMA

Poros santykiai kėlė daug kontroversijų – jie ne kartą buvo paskelbę apie skyrybas, bet vėl susitaikydavo, viešoje erdvėje daug kartų keltos versijos apie W. Levy neištikimybę.

Iki šiol neaišku, ar jie vis dar kartu, ar išsiskyrę, nes socialiniuose tinkluose ne kartą pasirodė klausimų keliančios žinutės, visgi, gerbėjai kėlė versijas, kad galbūt tai – reklaminis triukas, siekiant pareklamuoti naujausius W. Levy vaidmenis serialuose.

2005 m. aktorės karjerą pradėjusi moteris geriausiai žinoma dėl savo vaidmenų serialuose „Svetimas veidas“ ir „Elenos paslaptis“.

Nepaisant to, kad nuo 2017 m. E. Guttierez aktorės karjera sustojo, ji tapo socialinių tinklų influencere, turi daugiau nei keturis milijonus „Instagram“ sekėjų ir bendradarbiauja su daugeliu mados ir grožio agentūrų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų