Princas Haris meta naujus kaltinimus šeimai: nesulaukė iš jų pagalbos

Sasekso kunigaikštis pasakojo sulaukęs visiškos tylos iš karališkosios šeimos, kai Meghan Markle kovojo su rasistiniu britų žiniasklaidos elgesiu.

Princas Haris psichikos sveikatos dokumentinių filmų cikle „The Me You Can‘t See“ („Aš, kurio nematai“) kalbėjo apie tai, kaip spauda ir socialinių medijų troliai paveikė M. Markle psichinę sveikatą, kai buvo karališkosios šeimos dalimi.

Ciklas, kurį Haris kuria kartu su Oprah Winfrey, bus galima žiūrėti per „Apple TV Plus“ nuo gegužės 21 dienos. 

„Per pirmąsias aštuonias mūsų santykių paviešinimo dienas, kiti kalbėjo, kad „Hario mergina yra (beveik) tiesiai iš Komptono“ ir kad jos „egzotiškas DNR sutirštins karališkąjį kraują“, – antrajame epizode pasakojo Haris. Serijoje remiamasi rasistinėmis laikraščių antraštėmis, parašytomis apie kunigaikštienę 2016 metais.

Prisiminė elgesį su princese Diana

Haris sakė, kad matant mirksinčias kameras jo kraujas užvirė ir priminė, kaip spauda elgėsi su velione motina princese Diana, rašo „Insider“.

„Jaučiausi visiškai bejėgis. Aš maniau, kad mano šeima padės, bet kiekvienas prašymas, įspėjimas, kad koks jis būtų, tiesiog sulaukė visiškos tylos ir aplaidumo. Mes ketverius metus stengėmės, kad viskas būtų gerai, mes padarėme viską, kad ten liktume atlikdami savo vaidmenis ir dirbdami. Bet Meghan buvo sunku“, – sakė Haris.

Antrajame dokumentikos epizode rodomi vaizdo įrašai, kuriuose Markle ir Haris dalyvavo labdaros rernginyje Londono Karališkojoje Alberto salėje 2019 metais, kai kunigaikštienė buvo šešis mėnesius nėščia su sūnumi Archie.

Haris pasakojo, kad prieš jiems dalyvaujant renginyje, Meghan nusprendė pasidalinti savižudiškomis mintimis ir kaip ji baigs savo gyvenimą.

„Tai, kas ją sustabdė, buvo supratimas, kaip nesąžininga visa tai būtų man po visko, kas nutiko su mano mama, prarasti kitą mano gyvenimo moterį su savo kūdikiu“, – pasakojo Haris.

Jis teigė, kad tuo metu jam buvo gėda kreiptis pagalbos į savo šeimą.

„Kadangi, tiesą sakant, kaip ir daugelis kitų mano amžiaus žmonių, aš žinau, kad iš šeimos negausiu to, ko man reikia“, – pridūrė jis.

REKLAMA

Sasekso kunigaikštienė pirmą kartą apie savižudiškas mintis prabilo per pokalbį su Oprah Winfrey, kuris pasirodė šių metų kovą.

„Jūs neįsivaizduojate, kas vyksta už uždarų durų. Neįsivaizduojate. Net ir tiems žmonėms, kurie šypsosi. Turite užjausti tai, kas iš tikrųjų potencialiai vyksta“, – pasakojo M. Markle.


Rašyti komentarą...
F
Fb
2021-05-23 20:42:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau darosi šlykštu. Haris bliauna ir bliauna kaip veršis. Ir tegu jis nelygina savo netikėlės žmonos su mama. Nes šita niekada neprilygs a. a. princesei Dianai.
Atsakyti
-4

M
Murzius
2021-05-24 10:29:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegu jodineja ant savo kumelaites ir nedejuoja.
Atsakyti
-1

S
Sparnas
2021-05-24 09:32:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargselis....pats prisivire koses
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų