Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vladimiro Putino auklėtoją mokyklos laikais į neviltį varė mokinys, kurį ji apibūdino kaip „suktą ir neorganizuotą“ vaiką, kuris „neabejotinai kėlė problemų“.

Vladimiro Putino auklėtoją mokyklos laikais į neviltį varė mokinys, kurį ji apibūdino kaip „suktą ir neorganizuotą“ vaiką, kuris „neabejotinai kėlė problemų“.

REKLAMA

Buvęs V. Putino klasės draugas sako, kad jis galėjo „stoti į kovą su bet kuo“ – ir nors jis nebuvo stipriausias iš klasės, jis visada vėlėsi į muštynes ir kovojo iki galo.

Viktoras Borisenko 7-ajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje lankė mokyklą su dabartiniu Rusijos prezidentu Leningrado Dzeržinskio rajone, rašo mirror.co.uk.

Į konfliktus vėlėsi nuo mažumės

Viktoras pasakojo, kad kai prasidėdavo muštynės, V. Putinas visada būdavo pirmasis, kuris į jas įsitraukdavo.

Atrodė, kad jis neturi jokios baimės, sakė Viktoras, ir jam atrodė, kad V. Putinas niekada nė nesusimąstydavo, kad kitas berniukas yra stipresnis ir gali jį sumušti.

REKLAMA

„Jei koks nors vaikinas jį įžeisdavo, jis visada puldavo muštis – draskydavosi, kąsdavo, raudavo plaukus. Jis nebuvo pats stipriausias mūsų klasėje, bet muštynėse jis galėjo įveikti bet ką, nes įsivėlęs į muštynes kovodavo iki galo“, – „The Times“ pasakojo Viktoras.

Tuometinę V. Putino mokytoją, 26-erių Tamarą Chizovą, į neviltį varė mokinys, kurį ji apibūdino kaip „suktą ir neorganizuotą“ vaiką, kuris „neabejotinai kėlė problemų“.

V. Putino gyvenimas

1952 m. spalio 7 dieną Marijai Ivanovnai ir jos vyrui Vladimirui Spiridonovičiui Snegiriovo ligoninėje Leningrade gimė sūnus Vladimiras Putinas. Pora anksčiau prarado du vaikus, todėl Marija akylai saugojo Vladimirą.

REKLAMA
REKLAMA

Putinas nelankė sovietinio darželio, kur mokytojai prievarta kišo kolektyvinės atsakomybės ir moralės idėjas. Vietoj to, jo motina pati sūnų mokė skaityti, rašyti, mokė skaičių. Rusijos prezidentas vėliau rašė, kad, „neskaitant jo“, jo motina niekada „neturėjo kitų tikslų gyvenime“.

Ankstyvosios V. Putino ambicijos tapti pilotu vėliau pasikeitė, kai jis pradėjo domėtis apie kariuomenę ir šnipus. Kai jam sukako 16 metų, jis nuėjo į KGB būstinę Leningrade ir paklausė, ką turi padaryti, kad galėtų tapti verbuotoju, kur jam patarė studijuoti teisę.

1970 m. jis įstojo į Leningrado valstybinio universiteto Teisės fakultetą. Jis buvo apibūdintas kaip vengiantis bendravimo. 1975 m. kovo mėnesį jam buvo pasiūlyta pozicija KGB.

V. Putino pažįstami vėliau sakė, kad neaišku, ar jo, kaip KGB karininko, mokymas suformavo jį tokį, koks jis yra šiandien, ar jis toks buvo visada. Tačiau pats V. Putinas yra sakęs, kad didžiąją dalį to, ko buvo mokomas KGB, jis jau seniai žinojo.

Jis buvo auklėjamas taip, kad nerodytų emocijų, net būdamas vaikas jis daug ką slėpė ir į muštynes veldavosi tada, kai rasdavo tam priežastį. Nors Putino darbas slaptosiose tarnybose turėjo įtakos jo mąstymui, atrodo, kad jis liko tuo pačiu žmogumi, koks buvo prieš prisijungdamas prie KGB.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų