• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienio vakaras Vilniuje paženklintas kraupia nelaime. Prieš 17 val. buvo pranešta, kad pradingo mažametis vaikas, tačiau jau netrukus po aktyvių gelbėtojų paieškų berniuko kūnelis buvo rastas netoli Žirmūnų paplūdimio.

Sekmadienio vakaras Vilniuje paženklintas kraupia nelaime. Prieš 17 val. buvo pranešta, kad pradingo mažametis vaikas, tačiau jau netrukus po aktyvių gelbėtojų paieškų berniuko kūnelis buvo rastas netoli Žirmūnų paplūdimio.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt pirmadienio rytą susisiekė su įvykio liudininke Irma.

Matė bėgančius tėvus

Ji sutiko papasakoti, ką matė, nes pati tuo metu buvo vietoje, kurioje dirbo didžiulės pareigūnų ir gelbėtojų pajėgos.

„Su mama sėdėjome prie upės, deginomės. Netrukus pamatėme bėgančius gelbėtojus, pareigūnus, greitosios pagalbos medikus.

Paklausėme bėgančių gelbėtojų, kas atsitiko, mums buvo pasakyta, kad vaikas nuskendo.

Labai greitai atbėgo klykianti, spiegianti vaikelio mama, netrukus pasirodė ir tėtis. Abu verkė, šaukė, cypė.

Patys pirmi iš artimųjų pasirodė vaiko seneliai arba kaimynai – patikslinti negaliu, bet mes taip spėjame, kad kažkas iš artimos aplinkos.

REKLAMA
REKLAMA

Jie įvykio vietoje buvo patys pirmi. Mes matėme, kaip jie stovėjo, verkė“, – kalbėjo moteris.

Ieškojo purvinose vietose

Jos teigimu, vaikas galėjo nuskęsti labai purvinoje vietoje, mat bėgę gelbėtojai, kurie dirbo įvykyje, buvo labai purvini.

REKLAMA

Gelbėtojai buvo labai purvini, iki kelių murzini – tikėtina, kad jis buvo traukiamas iš labai purvinos vietos, gal kokios pelkės: „Mes irgi norėjome nueiti pasižiūrėti, kokia ten viena, tačiau mums neleido, buvo paaiškinta, kad viskas užtverta ir praėjimo niekam nėra.“

Įsiminė mamos žodžius

Pasak liudininkės, vaiko netekusi mama – visai jauna. „Sakyčiau, kad jai ne daugiau nei 30 metų. Kažkas bandė ją kalbinti, kalbėtis, tačiau ji tik prašė parodyti jai vaiką.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar belieka tik spėlioti, su kuo nelaimės metu buvo vaikelis. Mes buvo paplūdimyje, prie pat upės, o vaikas, tikėtina, miškelyje.

Su draugu netikime, kad vaikas pats galėjo nuo aikštelės nueiti iki upės – tikėtina, kad jį kažkas nusivedė, gal nusisuko, gal nesužiūrėjo“, – dabar svarsto įvykio liudininkė.

Kalbėdama Irma ne kartą prisipažino, kad verkė po nelaimės, mat pati augina vaiką, todėl tokią netektį priėmė itin asmeniškai ir jautriai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nelaimė įvyko sekmadienį 

Primename, kad Vilniuje sekmadienį rastas 5-erių metukų vaiko kūnas. Įtariama, kad berniukas galėjo nuskęsti.

Kraupia nelaime paženklintas sekmadienis Žirmūnų mikrorajone – prieš 17 val. buvo pranešta, kad pradingo mažametis vaikas.

Dingusio vaiko ieškojo gausios gelbėtojų pajėgos, atvyko ir narai, tačiau galiausiai berniuko kūnas sekmadienį aptiktas netoli Žirmūnų paplūdimio.

Įtariama, kad vaikas galėjo nuskęsti. Įvykio aplinkybes tiria policija.

Nestebina tokie įvykiai
Nestebina tokie įvykiai
Jaunosios mamytės apsoliučiai nebežiūri savo vaikų. Pats dirbu dideliam PC. Prisižiūrim per dienas į tuos jaunus tėvus. Ne visi, bet didioji dauguma vaikų visai neprižiūri. Vaikai daro ką nori, o kai pasakai pyksta tėvai. Vaikai laksto kaip nuo grandinės nutrūkę, o tėvai tuo laiku sėdi telefone arba prkes renkasi. Tas pats ir gatvėse. Patinka važinėtis dviračiu. Tai motinėlės paleidžia vaikus žaisti dviračiu take, o pačios sėdi tėlėfonuose ant suoliuko. Buvo atvejis sėdėjo ir gėre alų, tai kai pasakiau ,kad vaikams dviračiu take ne vieta - pasakė tu važiuoji ,tai ir žiūrėk.
tikrai per tuos telefonus baigiai isdurnet..
Vairuoju ir privaziuoju prie PEREJOS ! Gal kokie 11 zmoniu perejo ir is ju 9 su mobiliais rankoje ir akys ziuri tik I MOBILU TELEFONA. Ten 1 mama stume vezimeli su vaikuciu,ji viena ranka stumia,O kita ranka laiko mobilu ir i ji ibedus akis skaito...bestumant uzkliuvo ratukas UZ kasko,ji koja pataiso ir stumia toliau ir nuo mobilaus neatitraukia akiu...pasuka I kaire ir saligatviu stumia ir skaito.. tai ko jus norite,juk mamytei svarbiau Mobilus,O ne vezimelis...va,taip ir zusta vaikai....mobilus ju dievas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų