Rašyti komentarą...
Užuojauta šeimai. Galiu tik numanyti su kokiu skausmo ir kaltės jausmu tėveliams tenka dorotis.
Tokio amžiaus vaikas turėjo būti priežiūroje, o ne vienas pats žaidė!!! Patys tėvai nesirūpina vaikais, o paskui jau tragedija!!! Išlįskite iš savo mobiliakų!!!
šeimai nutiko nelaimė didžiausia, kokia tik gali nutikti žmogui gyvenime. Čia susirinkę komentatoriai, nežinodami realios situacijos, dar sugeba aiškinti, kaip kas vaikų neprižiūri. Geriau užuojautą pareikškit, mintimis palaikykit, o ne kaltinimais metliokitės. Žmogiškumo ir atjautos komentatoriams.
Šeimai gili užuojauta.
@Romtai ? tai ar prižiūrėjo jeigu vienas pats? Bausti tėvus už nepriežiūrą, bl..vieną kartą!! Vaiko tai gaila...bet tėvų ne.
Ar galima su pasigardziavimu aprasineti tokius bobos Irmos pletkus atsitikus tooookiam klaikiam įvykiui? Čia jau iškrypimas tiek bobos irmos tiek portalo tv3
O čia ne ped filų darbas?
Vaikutis su raidos sutrikimu. Labai gaila, kad taip nutiko….
@Liudesys Tada viskas aišku...nes vandens ren iki kelių...
Kiek per žinias supratau tas vaikas vienas žaidė aikštelė mama jo pasigedo vėliau,taip išeina jis vienas buvo lauke,nuėjo 100,metrų kur paskendo,baisu gaila reik vaikučius saugot,o dabar toki laikai baisūs
@Užuojauta Kaip galima autistą palikti vieną kieme
Skaitau komentarus ir šiurpstu....žmogeliai visai atsupę at čia pilnatis veikia. Tiesiog štirlicai, aiškiaregiai ir visagaliai teisėjai. Baisu.
Uzuojauta teveliams, seneliams.
Viki megst begioti, slpstytis ir neglvoja pie tykncis nelimes, tad buti kyliems suaugusiems butina. Ka daugiau glima oskyti, ki ivyko tai kas ivyko, kaltinti nera ko,…
Skiciu nt vieni pminklo:
“ liko nebaigtos statyti smeilio pilys,
…liko nepradeta skaityti pirmoji knyga…”——- be abejo, brangus teveliai jusu skausmas didelis ie guodimas nepades… ar tai likimas?
Bukite stiprus.
@Birute Jūs gal ne lietuvė nieko neina suprast ką parašėt
@Birute Kiek rašybos klaidų???
Skaitau ir nieko nesuprantu , sekmadienį feisbuke pamačiau straipsnį , kad dingo 5 metų berniukas ir buvo iškviestos visos pajėgos ir gelbėtojai bėgdami prie upės ,miškelyje rado negyvą berniuką , o dabar jau šneka kad vaikas buvo nuskendes !!! Tai kaip jis atsidūrė tam miškelį ???

Skaitomiausios naujienos
Į viršų