naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karalius Karolis III, dar eidamas princo pareigas, sulaukė Birmingamo gyventojo kvietimo kartu išgerti alaus – šmaikštus jo atsakymas nepaliko abejingų.

Karalius Karolis III, dar eidamas princo pareigas, sulaukė Birmingamo gyventojo kvietimo kartu išgerti alaus – šmaikštus jo atsakymas nepaliko abejingų.

REKLAMA

Karališkosios šeimos nariai pasižymi puikiu humoro jausmu, tad naujasis karalius – ne išimtis. Jo atsakymas prajuokino internautus, kai vyras, vardu Danielis, pakvietė jį kartu išgerti alaus, rašo mirror.co.uk.

Danielis Walkeris, gyvenantis ir dirbantis Birmingame, pasidalino smagiu vaizdo įrašu „Twitter“ – monarcho šmaikštumas akimirksniu sužavėjo internautus.

Atsakymas prajuokino

Vaizdo įraše matyti, kaip karalius Karolis III mojuoja miniai žmonių, kai Danielis jo paklausė: „Karoli, ar norėtumėte kartu išgerti alaus?“

Karalius iš pradžių atsakė: „Ką?“, o pakartojus klausimą jo akys tiesiog nušvito ir jis paklausė: „Kur?“. Minia, įskaitant patį karalių, prapliupo juokais, o Danielis pasitikslino: „O kur rekomenduotumėte eiti?“.

REKLAMA

Anglijai vis dar gedint mirusios karalienės Elžbietos II, Danielis sako tikintis, kad naujasis karalius bus puikus šalies vedlys, o šį linksmą nutikimą jis atsimins amžinai.

REKLAMA

„Manau, kad jis bus geras vadovas, nes pažįstu daug žmonių, kuriems padėjo Princo Fondas, o šis nutikimas privertė kitaip pažvelgti į karalių.

Buvau neseniai baigęs darbą, ėjau susitikti su draugais ir išgerti alaus, kai netikėtai pamačiau karalių. Pagalvojau – jei einu išgerti alaus, kodėl nepakvietus ir jo.

Manau, kad jis iš pradžių neišgirdo, ką sakiau, nes šaukiau jį vardu ir esu gana aukštas, todėl jo atsakymas ir buvo toks. Tačiau, kai pakartojau klausimą, negalėjau patikėti išgirdęs jo atsakymą, nes nesitikėjau, kad jis atsakys“, – pasakojo Danielis.

REKLAMA

Jis tvirtino, kad karaliaus asmens sargybiniai juokėsi ir paprašė jo palaukti, nes karalius norėjo su juo susitikti akis į akį. Vyras sakė: „Mes susitikome ir paspaudėme vienas kitam rankas.

Jis paklausė, kur dirbu, ir sakė, kad esu „tikras Birmingamo jaunuolis“, palinkėjo man viso ko geriausio. Jis man pradėjo dar labiau patikti, susipažinau su jo žmogiškąja puse.

Žmonės nemato visų gerų darbų, kuriuos jis atliko, nes visada ieško, prie ko prisikabinti, bet aš jį gerbiu. Tikiuosi, kad jis vis dar nori išgerti su manimi alaus, tai būtų neįtikėtina. Aš jį pavaišinsiu.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų