Poros kerštas kaimynams kitus paliko be žado: taip sugalvotų retas

Linksmame vaizdo įraše matyti, kaip pora keršija triukšmingiems kaimynams, kurie tariamai visą naktį jiems neleido užmigti. Jie sugebėjo „vaikščioti lubomis“, kad kuo labiau juos paerzintų.

Pora, besiskundžianti savo viršuje gyvenančiu kaimynu, visą naktį nemiegojo ir keršijo labai kūrybingai – „vaikščiodami lubomis“, rašo dailystar.co.uk.

Vartotojo @mav_n_mandii įkeltame „TikTok“ vaizdo įraše matyti, kaip Mav pakėlė savo merginą Mandii aukštyn kojomis, kad ji galėtų kojomis trepsėti ant lubų.

Mav vaikšto po visą butą laikydamas savo merginą prie lubų, tad panašu, kad triukšmingas jų kaimynas tikrai gavo padorią savo paties vaistų dozę. Jie tiesiog pavadino vaizdo įrašą „Mulkis“ ir jis buvo peržiūrėtas daugiau nei 4 milijonus kartų bei sulaukė tūkstančių komentarų.

@mav_n_mandii

Douchebags… ##funnyvideosforyou ##viral ##foryoupage ##comedy ##neighbors ##upstairsneighbors

♬ original sound - Mav & Mandii

Internautai liko sužavėti poros kerštu

Vienas vartotojas pasakė: „Tai taip žavu, man tai labai patinka“. Antrasis juokavo: „Kai jūsų draugai ateina į svečius, ar pasiteirauja, kodėl ant lubų kojų pėdsakai?“. „Tai mūšis, kurio niekada nelaimėsi iš apačios“, − komentavo trečiasis vartotojas.

Kažkas kitas pasidalino savo patirtimi: „Aš gyvenu bute antrame aukšte, o pirmojo aukšto kaimynė pyksta ant mūsų vien už tai, kad tiesiog vaikštome ir nuolat rėkauja, o mes net nesame tokie blogi“.

Dar vienas pasakojo, kad triukšmingam kaimynui po durimis pakišo laiškelį, kuriame liepė nesidrovėti ir toliau taip garsiai klausytis muzikos, jei jam patinka. Taip pat paklausė dainų pavadinimų ir su rašteliu paliko alaus skardinę, o kaimynas jam sudarė visą „Spotify“ grojaraštį, kurį pavadino „Brangiajam kaimynui“.


Rašyti komentarą...
L
Lt
2021-09-14 11:40:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia turbūt taip darė nuomojamame bute.
Atsakyti
-1

s
stebėtoja
2021-09-14 11:47:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip, nes tas retas smegenų turi daugiau, kad lubas perdažyti reikės
Atsakyti
0

t
tai
2021-09-14 13:26:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
va ka reiskia kai gyveni inkubatoriuje, jau geriau sodo namelyje..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų