REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didelei daliai moterų artėjantis šiltasis metų laikas sukelia nerimą, nes vos pagalvojus apie tai, jog teks užsivilkti maudymosi kostiumėlį, nukrečia šiurpas. Po ilgo tūnojimo susivyniojus į kelis drabužių sluoksnius ateina metas atidengti pabalusias kūno dalis, todėl kyla klausimas, kokį maudymosi kostiumėlį rinktis?

Didelei daliai moterų artėjantis šiltasis metų laikas sukelia nerimą, nes vos pagalvojus apie tai, jog teks užsivilkti maudymosi kostiumėlį, nukrečia šiurpas. Po ilgo tūnojimo susivyniojus į kelis drabužių sluoksnius ateina metas atidengti pabalusias kūno dalis, todėl kyla klausimas, kokį maudymosi kostiumėlį rinktis?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Išmokite pabrėžti kūno privalumus

Pasitikėti savo kūnu – tai išmokti jį vertinti teigiamai: pabrėžiant tai, ką turite geriausio ir maskuojant tai, ką jums atrodo reikėtų paslėpto. Todėl pasirinkti tinkamą maudymosi kostiumėlio stilių yra ne mažiau svarbu nei renkantis bet kokį kitą drabužį. O jei ketinate įsigyti bikinį, reikėtų rasti nepriekaištingą variantą, nes kitaip jausitės kaip niekad nejaukiai. Dėl šios priežasties svarbiausia žinoti, koks stilius tinka jūsų kūno formoms, ir paplūdimyje galėsite ramiai atsipalaiduoti.

REKLAMA

Bikinio privalumai

Anot suite101.com, bikinis ne tik pabrėžia moteriškas kūno linijas, bet ir suteikia galimybę dailiai nudegti. Vientisas maudymosi kostiumėlis po saulės vonių palieka nudegusias tik jūsų galūnes, veidą bei kaklą, todėl nori nenori, bent jau dėl to retkarčiais kyla noras užsivilkti ką nors iš dviejų dalių.

Kaip rasti tinkamą dydį?

Daugumos moterų kūnai nėra proporcingi, todėl pirkdamos „vieno dydžio, kuris tinka visoms“ kostiumėlio dalis susidurtumėte su problemomis. Anksčiau pasitaikydavo, kad jei moters krūtinė – didesnė, o užpakalis – mažas, tekdavo susitaikyti su apsmukusiomis kelnaitėmis, o jeigu figūra – kriaušės formos, kildavo klausimas, kuo gi užpildyti viršutinę maudymosi kostiumėlio dalį. Laimei, nūdien daugumos parduotuvėse esančių kostiumėlių dalis galima įsigyti atskirai ir dar pasirinkti iš skirtingų tipų viršutinių bei apatinių dalių, atsižvelgiant į figūrą. Liemenėlių petnešėlės gali būti surišamos ant kaklo, arba jų išvis nebūti, ir maudymuko viršų tuomet atstos vientisa juosta. Tuo tarpu kelnaičių variantai tarpusavyje gali skirtis pradedant keliomis, vos kūną dengiančiomis juostelėmis, baigiant šortais.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš einant apsipirkti, turėtumėte žinoti, kokie iš paminėtų variantų ant jūsų kūno atrodytų dailiausiai. Vietoj to, kad pirktumėte bikinį, kuris jums atrodo gražus, pasidairykite pačių įvairiausių variantų ir nesibodėkite pasimatuoti tų, kurie, kabėdami ant pakabos, netraukia dėmesio. Kartais net patys paprasčiausi ar nuobodžiai atrodantys bikiniai gali neįtikėtinai puikiai tikti.

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamiausią bikinį

Trikampio formos, plonais raišteliais sutvirtintas maudymosi kostiumėlio viršus labiau tinka mažą krūtinę turinčioms moterims. Jei viršutinė dalis dengta minkštu kamšalu, ji nedidelei krūtinei suteiks formą. Tiek apatinė, tiek viršutinė trikampio formos dalis, kurias jungia tik raišteliai, suteikia platumo įspūdį, o raukiniais puoštas tokio tipo bikinis atrodys kreivai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kriaušės formos figūrą turinčioms moterims reikėtų nukreipti dėmesį nuo apatinės kūno dalies – klubų ir užpakalio – todėl patartina rinktis įvairiomis detalėmis išpuoštą maudymosi kostiumėlio viršų. Kelnaitės su padailinimais – diržu ar klostėmis – ties liemeniu taip pat atitraukia dėmesį (svarbu, kad ant klubų nepatektų šių pagražinimų pertekliaus). Ties klubais siaurėjanti apatinė maudymuko dalis sudarys dar platesnių klubų įspūdį. Taip pat ir kelnaitės itin pažemintu liemeniu. Todėl, tinkamiausias variantas būtų kelnaitės paaukštintu liemeniu, dėl kurių kojos atrodys ilgesnės.

REKLAMA

Tuo tarpu didelės krūtinės savininkės, norėdamos nukreipti dėmesį nuo biusto, turėtų ieškoti gausiai dekoruotų kelnaičių – ar tai būtų diržas, raukiniai, ar papuošimai iš karoliukų. Norint vizualiai sumažinti krūtinę, geriausia rinktis tokią viršutinę dalį, kuri atskiria biustą, o ne sustumia krūtis kartu. Labiausiai šiuo atveju tinka tos liemenėlės, kurių petnešos – surišamos ant kaklo, arba „balcony style“ vadinama viršutinė dalis.

Tamsios ir ryškios šviesios spalvos – plonina, o blankūs atspalviai – atvirkščiai. Dideli ornamentai tamsiame fone – taip pat tinkamas variantas, norint sukurti lieknumo įspūdį. Be to, jeigu jūsų kūno linijos – trapios, horizontalūs dryžiai šiek tiek paplatins figūrą, o nedidelio ūgio bei stambesnio sudėjimo moterims labiausiai tiktų kūną „ištempiantys“ vertikalūs ar įstriži raštai.

Bikiniai paaukštintu liemeniu, primenantys 50-tųjų madas, gali užmaskuoti net ir didelį pilvą. Tačiau, jei kelnaitės – pažemintos, liemuo, be abejo, atrodys platesnis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų