Paskelbė, kaip dažnai keisti patalynę: visą gyvenimą elgėtės netinkamai

Naujas tyrimas nagrinėjo, kaip dažnai abi lytys keičia patalynę – rezultatai nustebins. Jauni vyrai patalynę keičia kartą per dvi savaites, o jaunos moterys – tik maždaug kartą per mėnesį, rašoma dailystar.co.uk.

7

Tačiau kalbant apie kitus miegamojo įpročius, abi lytys pasirodė labai prastai. Tinklapio www.ergoflex.co.uk atliktas tyrimas parodė, kad tik vienas iš 10 britų yra kada nors plovęs pačią antklodę.

Be to, atrasta, kad du trečdaliai (67%) britų miega nuogi.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaip įsirengti miegamąjį?

Tyrėjai išsiaiškino, kad net 61% moterų miega nuogos, lyginant su 39% vyrų. 33% žmonių, kurie miega su pižamomis, buvo paklausta, kaip dažnai jas skalbia.

Taip sužinota, kad moteriškos lyties respondentės savo pižamas skalbia vidutiniškai po penkių dėvėjimų, o vyriškos lyties respondentai – po trijų dėvėjimų. Tai dar kartą įrodo, kad vyrai yra švaresni už moteris.

Tyrimo, kuriame dalyvavo 2 014 Didžiojoje Britanijoje gyvenančių 18-35 metų amžiaus žmonių, tikslas buvo daugiau sužinoti apie britų slaptus miegamojo įpročius.

Paklausti, ar visuomet pakeičia patalynę pas juos pernakvojus svečiams, ketvirtadalis (26%) atsakė, kad taip, o likę 74% pripažino tai darantys tik kartais arba niekada.

Tinklapio www.ergoflex.co.uk atstovas komentavo: „Mums atrodo įdomu, kad vyrai pasirodo besantys daug higieniškesni už moteris, kalbant apie jų lovos įpročius, ypatingai lyginant su senais duomenimis.

Lova turėtų būti rojaus kampelis, į kurį norisi kristi miegoti dienos pabaigoje. Jei ji nešvari ar skleidžia blogą kvapą, gerai neišsimiegosite.

Rekomenduojama patalynę keisti nors kas porą savaičių, ypač jei namuose karšta, nors geriau tai daryti kas savaitę.“


Rašyti komentarą...
M
Mama
2018-09-16 12:03:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi senai zino , kad patalyne kei ciama kas dvi savaites arba kas savaite.Juokingas straipsnis.
Atsakyti
-2

Z
Zose
2018-09-17 08:48:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laukiame straipsnio kas kiek aiko vyrai ir moterys turi keisti kelnytes,ir kokiais intervslais jas skalbti.Gilus straipsnis.
Atsakyti
0

S
Sernai
2018-09-16 23:24:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valdo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų