Pasakė, kaip dažnai reikia keisti pagalvę: kiti to tikrai nedaro

Gerai neišsimiegosite, jeigu nesijausite patogiai. Tačiau ar žinote, kada reikia pakeisti savo mėgstamą ir patogią pagalvę?

Prastas miegas gali sugadinti visą dieną, tačiau jeigu neišsimiegate nuolat, tai gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Jūsų pagalvė yra tokia pat svarbi, kaip ir patogus čiužinys, todėl turite pakankamai investuoti ir į tai, ant ko naktimis ilsisi jūsų galva, rašoma express.co.uk.

Kodėl pagalvė tokia svarbi?

Pagalvė yra būtina dėl tinkamos miego pozicijos. Gera pagalvė gali padėti išvengti žalos kaklui ir pečiams.

Jeigu jūsų pečiai ir kaklas negaus pakankamos paramos miegant arba bus pakreipti netinkamu kampu, gali atsirasti kaklo ir pečių skausmai, taip pat ir stuburo skausmas, gali atsirasti įtampa ir diskomforto jausmas kakle, pečiuose, nugaroje bei apskritai lemti prastą miegą.

Patogumui svarbu pasirinkti tinkamą pagalvę. Geriausia pagalvė jums yra ta, kuri jaučiasi patogiai remiantis į ją galvą, ir kuri palaiko galvą, kaklą ir pečius.

Kada turėčiau pakeisti pagalvę?

Rekomenduojama pagalvę keisti kas 18 mėnesių. Galbūt tai neatrodo ilgas laikas, tačiau atsiminkite, kad miegodami praleidžiate trečdalį gyvenimo.

Pagalvės užpildytos natūraliais užpildais dažniausiai tarnauja ilgiau nei tos, kurios užpildytos sintetika.

Ar sintetiniais užpildais užpildyta pagalvė vis dar tinkama naudoti galite išsiaiškinti atlikę paprastą testą. Sulenkite pagalvę pusiau ir jeigu ji lieka sulenkta, laikas ją keisti. Naudojimui tinkama pagalvė turėtų iškart grįžti į savo formą.

Su natūraliais užpildytais užpildytą pagalvę testuokite kitu būdu. Ištieskite ranką ir padėkite ant jos pagalvę, jeigu pagalvė apgaubia jūsų ranką, tai reiškia, kad ji nebetinkama naudojimui.

Kaip suprasti ar pagalvė man tinka?

Gulėdami lovoje įprastoje miego padėtyje pasidarykite asmenukę telefonu, kad joje matytųsi galva ir liemuo.

Ant nuotraukos nubrėžkite liniją, kuri padalintų jūsų veidą per pusę nuo kaktos iki smakro, o tada nubrėžkite liniją žemyn liemeniu.

Jei šios linijos nesusiglaudžia, tai reiškia, kad jūsų pagalvė yra arba per didelė, arba per maža, ir jūs turite ją pakeisti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų