Pamoka metantiems svorį: neįprasta „dieta“ pažeidė moters smegenis

Nors madingos dietos užvaldo internetą ir metančių svorį mintis, 39 metų amerikietė savo kailiu išbandė, kad be mitybos specialistų parinkta dieta gali turėti labai grėsmingas pasekmes sveikatai.

56

2012 metais į Ilinojaus, JAV, ligoninės priimamąjį atvežta moteris, kurios pažinimo funkcijos sparčiai blogėjo. Ji nebeprašnekėjo, galiausiai prarado sąmonę. Pakeliui į ligoninę moters širdis buvo sustojusi, tačiau gydytojams pavyko ją atgaivinti.

(56 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Anksčiau buvęs storiausias žmogus vėl priaugo svorio

Pasikalbėję su pacientės vyru medikai išsiaiškino, kad moteris tą dieną išgėrė litrą sojų padažo. 100 g padažo yra beveik 5,5 mg druskos, o viename litre – net 66 gramai druskos.

Druska apsinuodijusių pacientų istorija rodo, kad net 25 g druskos gali būti mirtini.

Pasirodo, pastaruosius pusę metų moteris valgė tik konservuotą žuvį ir baltą duoną. Per pastarąsias 3 savaites moteris numetė 11,3 kg.

Visiems moters organams labai trūko vandens, galiausiai jie nebegalėjo funkcionuoti. Medikams pritaikius gydymą, moteris tai atgaudavo, tai vis prarasdavo sąmonę, tačiau po keturių dienų ligoninėje būklė stabilizavosi, ji atgavo sąmonę. Vis tik ji nevaldė savo galūnių, jai buvo sunku kalbėti ir ryti.

Galiausiai paaiškėjo, kad moteris sojų padažą suvartojo ne laikydamasi dietos, o manydama, kad ją nuodija valdžia. Ieškodama informacijos, „kaip iš organizmo pašalinti toksinus“, ji rado informacijos, kad organizmą išvalyti gali būtent sojų padažas. Toks teiginys, be abejo, yra melagingas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų