Pamirškite užsikimšusią kanalizaciją: prireiks vos 1 naminės priemonės

Dušo kanalizacija – tokia vieta, kurią dažniausiai pamirštame, bet jei ji stipriai užsiteršia, tada jau vargas!

Kai persikeliate į naują butą, tikėtina, kad teks vargti su užsikišusia kanalizacija vonioje. Siūlome patarimą ir galbūt jums neteks leisti pinigų brangiems valikliams, jei duše ar vonioje teks kovoti su  purvu ir kalkėmis.

Jei nereguliariai valote vonią ar dušą, kanalizacija tampa galvos skausmu, mat atsiranda įvairiausių problemų – užsikišo kanalizacija ar sklinda bjaurus kvapas. Pasinaudodami šiuo paprastu valymo būdu, išspręsite daugelį problemų. Nereikės nei brangių chemijos priemonių, pakaks to, ką turite virtuvėje!

Išganingoji priemonė: 100 ml acto; 50 g sodos; Karšto vandens.

Jei neturite svarstyklių, nepergyvenkite – sodą ir actą maišykite santykiu 1:2! Gerai išmaišykite abu ingredientus ir supilkite į dušo ar vonios kanalizacijos kiaurymę. Mišinys pradės putoti, nes šarminė soda reaguoja su acto rūgštimi ir taip sunkiai pasiekiamose vietose atsikratysime visokiausio purvo. Palaukite 2 valandas, po to nupilkite karštu vandeniu. Šie lengvai prieinami, pigūs ir natūralūs ingredientai yra pati geriausia priemonė švarai palaikyti. Jie, skirtingai nei brangūs cheminiai valikliai, yra absoliučiai nekenksmingi ir juos galite naudoti kada tik norite!


Rašyti komentarą...
L
Lordas
2021-06-28 14:50:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na tokią naujieną pranešet,turbūt niekas nežinojo.gal ką rašyti neturite , tai apie Bunkė ar Paksaites parašykit.klaunu komanda
Atsakyti
-41

G
Gerda
2021-06-28 21:22:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus nesisaipykit,daugelis nezino,tik jus pruotuolius vaidinat,man butu geda komentuot,nors suzinojau kai susiduriau su sia problema,jus ne vienas zinovas,bet komentarai jusu ir pasaipos niekam nenaudingi,o patarimai visada atnesa naudos !!!
Atsakyti
-16

J
Jolė
2021-06-28 17:42:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasenusi informacija, vamzdžių neatkiša ir neišvalo
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų