REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lėktuvo keleivis pasišlykštėjo šalia sėdinčia moterimi, kuri nusprendė patogiai įsitaisyti – atlenkė staliuką ir ant jo užsikėlė basas kojas.

Lėktuvo keleivis pasišlykštėjo šalia sėdinčia moterimi, kuri nusprendė patogiai įsitaisyti – atlenkė staliuką ir ant jo užsikėlė basas kojas.

REKLAMA

Viešasis transportas ne visada yra patogiausias būdas keliauti, o kartais dėl bendrakeleivių ima noras tiesiog teleportuotis.

Žinoma, gali erzinti garsiakalbiai keleiviai ar verkiantys kūdikiai, tačiau vienas vyras neseniai atsidūrė dar labiau nepageidaujamoje situacijoje – šalia lėktuve sėdinti moteris basas kojas pasidėjo ant atlenkto stalelio, rašo mirror.co.uk.

Vyras socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka, kurioje, regis, matyti trijų sėdynių eilė, kurios viename krašte sėdėjo vyras, o moteris išsitiesė per vidurinę ir trečiąją eilės vietas.

Pasišlykštėjo elgesiu

Neaišku, ar kas nors sėdėjo trečioje sėdynėje, tačiau nuotraukoje aiškiai matyti, kad moters koja guli ant staliuko, kuris atsilenkia nuo priekinės sėdynės atlošo.

REKLAMA
REKLAMA

Kita moters koja nuotraukoje vis dar buvo nuleista ant grindų, tačiau abi kojos buvo basos ir nukreiptos link keleivio, nufotografavusio vaizdelį.

Pasidalijęs vaizdu forume „Mildly Infuriating“, keleivis rašė: „Absoliučiai nekenčiu, kai žmonės tai daro.“

REKLAMA

Įrašą komentavusieji  taip pat pasibjaurėjo moters veiksmais, daugelį glumino net mintis, kad žmonės gali kišti basas kojas į nepažįstamo žmogaus asmeninę erdvę.

Vienas vyras neseniai piktinosi, kai už jo sėdinti moteris rinkdamasi filmą ekrane, vis stipriai baksteldavo į savo televizoriaus ekraną – ir jai visai nerūpėjo, kad daužo kito keleivio galvos atlošą ir kaip tai jį veikė.

Kurį laiką kentėjęs, jis sugalvojo planą atkeršyti įkyriai keleivei – paprašė už jos sėdinčio vyro padaryti tą patį. Vyras netgi jam pasiūlė už tai 40 eurų atlygį, tačiau šis atsisakė – jis džiūgavo galėjęs atkeršyti moteriai nemokamai.

Tikrai , įlipus į lėktuvą, žiūriu, kokie kaimynai. Turėtume gerbti vieni kitus.
Ir dar purviną koją!!!!
Kojos dar nieko labiausia erzina zliumbentis vaikai rodantys savo ego ir 0 reakcijos iš tėvų.kudikis dar suprantu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų