REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daugumai žmonių įprasta į mokyklą eiti su džemperiu ir sportiniais bateliais, tačiau vienos mamos nuomonė apie tai išsiskyrė iš kitų –  ji demonstruoja savo kūną apnuoginančią aprangą, vesdama ar pasiimdama vaikus iš mokyklos.

Daugumai žmonių įprasta į mokyklą eiti su džemperiu ir sportiniais bateliais, tačiau vienos mamos nuomonė apie tai išsiskyrė iš kitų –  ji demonstruoja savo kūną apnuoginančią aprangą, vesdama ar pasiimdama vaikus iš mokyklos.

REKLAMA

Internete pasipylė daug skirtingų nuomonių po to, kai mama Anne atskleidė, kad jos vyras liko nepatenkintas dėl jos pasirinktos aprangos, su kuria ji išleido vaikus į mokyklą. Anne paklausė kitų nuomonės apie šią situaciją.

Akivaizdu, kad mama iš JAV turi puikią figūrą. Ji demonstravo savo kūną vilkėdama prigludusiomis kelnėmis ir marškinėliais, tačiau žmonės buvo įsitikinę, kad tai netinkama apranga, vesti vaikams į mokyklą.  

„Vyras sako, kad mano apranga netinkama pasiimti vaikus iš mokyklos... ką manai tu?“ Ji sakė „TikTok“ vaizdo įraše, kuriame demonstruoja savo apvalumus ir pilvo preso raumenis, vilkėdama aptemptą palaidinę su giliu iškirpimu ir prie jos priderintus šortus su raišteliu šone.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau atrodė, kad dauguma žmonių dėl jos aprangos pritarė vyrui, o vienas žmogus jai pasakė, kad ji atrodo pigiai, rašo mirror.co.uk.

Internete sulaukė kritikos

Nepaisant to, kad Anne atrodė gerai, daugelis jai sakė, kad tai nėra tinkama apranga, kaip komentavo vienas naudotojas: „Jei turi, tai gali ir nusimesti, bet ne į mokyklą. Atvirai kalbant, ji tam šiek tiek netinkama“, o kitas teigė: „Tai šiek tiek netinkamas drabužis. Atrodai puikiai, bet aš pritariu vyrui.“

REKLAMA

O trečioji šmaikštavo: „Tavo vyras teisus... nebent mokykla yra Karibuose.“

Ketvirtoji rašė: „Oho, kažkas desperatiškai trokšta dėmesio. Kodėl jūs apskritai tai darote? Turėkite šiek tiek klasės sau ir pagarbos vaikams.“

Anne – ne pirmoji mama, kuri atkreipia dėmesį, kai važiuoja į mokyklą. Mama iš Jungtinės Karalystės Zoe Fennings, mėgsta dėvėti marškinėlius ir šortus, kai veža savo šešiametę dukrą į mokyklą.

Mada besidominti mama savo aprangą paskelbė „TikTok“ ir paaiškino, kad kai jos šešiametė jau būna pasiruošusi dienai, ji daugiausia dėmesio skiria savo išvaizdai. Ragindama mamas rengtis taip, kaip jos nori, ji teigia, kad gerai atrodydama ir pati jaučiasi gerai.

29 metų grožio terapeutė žadintuvą nusistato 7 val. ryto, kad turėtų pusvalandį tinkamai pabusti. Tada, kai sūnus Itanas atsikelia, jį nuprausia, aprengia, pamaitina ir grįžta į viršų apsirengti. „Tai, kad tau suteiktas mamos titulas, nereiškia, kad turi nustoti stengtis dėl savo išvaizdos ir nesijausti pasitikinti savimi ar stilinga, ką vilki“, – aiškino ji.

jau raset bl...pernai !
Na kaip lengvo elgesio bobele, tokie zmones turi psichologinių problemų su saviverte
Komentatoriai matyt psichologijos diplomus turi, kad gali taip "iš lempos" imti ir diagnozuoti nepilnavertiškumo kompleksą ir t.t. Kaip tokio diplomo neturintis žmogus, pasakysiu paprastai, niekam neturi rūpėti kaip žmogus rengiasi, ką vilki ir kur eina. Gyvenkit patys ir leiskit gyventi kitiems. Susitvarkys kraujospūdis ir būsite sveikesni.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų