Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kai turi kuna o smegenu ne ,tai ir isstsatai ji parodai kaip vitrinoje ....gal kas susigundys....gal kas pasiulys daugiau....gal kas pastebes ir ...nupirks
Na koks kieno reikalas,kaip nori taip rengiasi.Visi ir visur patarėjai.
Galim
Tratinti
Amerikoje daug mamyčių gerai įmitusios atrodo kaip kiaulės,todėl pavydi geros figūros
Tokius niekus rašinėti ir kam?Ištraukėt iš tik tok ir pateikėte.
Komentatoriai matyt psichologijos diplomus turi, kad gali taip "iš lempos" imti ir diagnozuoti nepilnavertiškumo kompleksą ir t.t. Kaip tokio diplomo neturintis žmogus, pasakysiu paprastai, niekam neturi rūpėti kaip žmogus rengiasi, ką vilki ir kur eina. Gyvenkit patys ir leiskit gyventi kitiems. Susitvarkys kraujospūdis ir būsite sveikesni.
@Nuo kada Jai puikai atrodau,tai ka nuodėmė??¿??kaunas
Surado ką rašyti,tegul paraso,kaip auklėtoja liepia silta vasaros dieną uzsivilkti kombinezoną,vaikams,darželyje,kai šilta,net su suknele negalima,pati užsiauginus lašinius vos pajuda,nori,kad ir vaikai būtų bačkos,tai čia Vilnius,kaip.ten sako mobingas,nėra kam tokių auklėtojų ir administratorių prie sienos pastatyti,kad mažiau lotu,matosi,kad ,,vyrai,,savo nedapistu bobu nesutvarko,tai tos ant vaikų darželyje išsikrauna,gal tegul apie Vilniaus darželių auklėtojas paraso,tai iš kart tarnybos kalėms užpakalius bučiuos ,ir apsauga skirs,kad tik neisdvestu vietoje
@Irena Užuojauta tavo vaikams, turint tokią motinelę.
Čia kaip ta mokytoja Veronika. Kokias ji nuotraukas instagrame talpina? Namuose galima nors ir nuogai vaikščioti, jei taip norisi, bet viešumoje reikėtų vengti iššaukiančiai atrodyti. Bet gal čia vyro skatinama taip elgiasi?
@Man atrodo Mūsų rytų mentalitetas, vakarų šalyse tokių dalykų kaip motinos einančios su vaikų ir su nuoga bamba nepamatysi.
Kas kaip nori tas taip rengiasi.o tos pavydi kurios yra storos....
Na kaip lengvo elgesio bobele, tokie zmones turi psichologinių problemų su saviverte
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų