• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

53 metų mama iš Airijos mirė praėjus 8 savaitėms po to, kai jai buvo pranešta, kad serga vėžiu. Prieš tai gydytojai teigė, kad ji gyvens dar metus.

53 metų mama iš Airijos mirė praėjus 8 savaitėms po to, kai jai buvo pranešta, kad serga vėžiu. Prieš tai gydytojai teigė, kad ji gyvens dar metus.

REKLAMA

53-ejų Julie-Ann Mooney mirė praėjus vos aštuonioms savaitėms po diagnozės nustatymo, palikusi tris sugniuždytus vaikus, kurie jau buvo suplanavę, kaip leis paskutinius bendrus metus su mama.

Netikėta mirtis

Mama, kuriai buvo diagnozuotas vėžys, mirė praėjus vos aštuonioms savaitėms po to, kai jai buvo pranešta apie ligą. Gydytojai sakė, kad ji dar gyvens mažiausiai metus.

Draugai, kurie su 53 metų Julie-Ann Mooney praleido visą gyvenimą, ją apibūdino kaip „vakarėlių žvaigždę ir sielą“.

Vakarų Belfaste moteriai buvo pranešta, kad jai išsivystė reta ir negydoma gimdos sarkoma – liga, kai piktybinės vėžio ląstelės formuojasi gimdos raumenyse arba kituose gimdą palaikančiuose audiniuose.

REKLAMA
REKLAMA

Gydytojai sakė, kad jai greičiausiai liks tik metai ar dveji su šeima, tačiau jos būklė greitai blogėjo ir ji mirė 2023 m. spalio 31 d., nors jos vaikai planavo, kaip kuo geriau išnaudoti paskutinius metus.

REKLAMA

Kaip sako draugai, Julie-Ann buvo mylinti žmona savo vyrui Martinui ir mama atsidavė savo trims vaikams Ciaran, Caitlin ir Deaglan. Ji buvo žinoma dėl savo pozityvaus požiūrio į gyvenimą, visada skatino savo šeimą sekti savo svajonių, tikėti savimi ir džiaugtis gyvenimu, rašo mirror.co.uk.

Šeima įspėja visus

Jos dukra Caitlin sakė: „Po jos diagnozės diskutavome, ką ketiname nuveikti, kad iš kitų metų ar dvejų išnaudotume visas galimybes. Buvo labai skaudu, kad ji taip greitai mus paliko. Turėjome planų, kurių ji laukė ateityje, ir jie visi neteko prasmės.

REKLAMA
REKLAMA

Žinau, kad daug kas sakys, kad mama jiems yra geriausia draugė, bet ji tikrai buvo mūsų visų geriausia draugė: rūpinosi mumis ir visada didžiavosi viskuo, ką pasiekėme“.

Geriausia vaikystės draugė Nuala Neill sakė, kad moteris buvo labai populiari savo Vakarų Belfasto bendruomenėje ir Belfasto sveikatos ir socialinės priežiūros fonde, kur ji dirbo Rentgeno paskyrimų skyriuje. Ji pridūrė, kad muzika buvo didžiulė Julie-Ann gyvenimo aistra, o ji buvo aistringa koncertų lankytoja, kuri mėgo leisti laiką su fotoaparatu po ranka.

Mylinčios mamos gedinti šeima įspėja visus nenumoti ranka į jaučiamus simptomus. 53-ejų moteriai diagnozuotą gimdos sarkomą išduoda kraujavimas ne per menstruacijas, kraujavimas po menopauzės, neįprastos išskyros iš makšties, skausmas arba pilnumo jausmas pilve.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų