Padauginęs alkoholio vaikinas savo vardą pasikeitė į Celine Dion

Pakvaišęs Celine Dion gerbėjas iš JK padaugino alkoholio ir oficialiai pasikeitė savo vardą į dainininkės, o tada iškart apie tai pamiršo.

Tačiau dabar atmintis jam po truputį sugrįžta. 30 metų amžiaus Celine‘as Dionas, anksčiau buvęs Thomas Doddas, sako, kad ši mintis jam kilo gurkšnojant alkoholį ir per TV žiūrint šventinį 52 metų amžiaus kanadiečių šlagerių atlikėjos koncertą Kalėdų išvakarėse. Mintis jam kilo todėl, kad jis ją myli.

„Ji yra tas žmogus, kurio klausausi, kai noriu pasijusti geriau“, – sakė jis, rašoma nypost.com.

Vaikinas sako, kad nuo pandemijos pradžios jis daug laiko praleido namuose žiūrėdamas jos koncertus – tą šventinį vakarą jis taip žiūrėjo jos koncertą, gurkšnodamas didelį butelį draugo padovanoto šampano. „Tai turbūt daug ką paaiškina!“, – sakė jis.

Žiūrėdamas proginį šou jis nepagailėjo 89 svarų ir internetu pateikė prašymą oficialiai pasikeisti vardą. Tačiau šio proceso jis tiksliai neatsimena.

„Tiesą sakant, ranką prie širdies pridėjęs galiu pasakyti, kad neatsimenu, kaip tai nutiko!“, – tikina Celine‘as. – „Atsimenu, kaip žiūrėjau koncertą ir kaip pasijutau kiek apsvaigęs.“

Po kelių dienų jis grįžo iš darbo ir namuose rado jo laukiantį laišką su dokumentais.

„Nežinojau, kad tai padariau, kol pašto dėžutėje neradau dokumentų“, – paaiškino jis. – „Iš pradžių turėjau net atsisėsti, nes negalėjau patikėti. Tada pasižiūrėjau savo banko sąskaitos išrašą ir pamačiau, kad tai tiesa.“

O gal to dar negana?

„Geriau apie tai pagalvojęs iškart pasirašiau dokumentus – juk aš ją dievinu!“, – pasakojo Celine‘as.

Savo vardo keitimo dokumentais jis pasidalino Tviteryje, o taip pat jis pasikeitė vardą socialiniuose tinkluose, norėdamas išvengti prieštaravimų. Jis taip pat susikūrė naują parašą – dabar jis pasirašinėja kaip „Ponas Celine‘as Dionas“.

„Nuo šio ryto man dedasi neįtikėtini dalykai“, – sakė jis tą dieną, kai jo istorija žaibiškai išplito socialiniuose tinkluose ir pritraukė žiniasklaidos dėmesį. – „Prie mano namų paparaciai įsirengė stovyklavietę“, – pridėdamas iš juoko verkiantį jaustuką rašė jis.

REKLAMA

Vaikinas taip pat sakė, kad jo pašto dėžutė dabar pilna laiškų nuo C. Dion fanų iš viso pasaulio su prašymais įrašyti jiems vaizdo žinutę.

Trisdešimtmetis visgi įžvelgia vieną galimą problemą ateityje. „Ką tik persikrausčiau gyventi į nedidelį miestelį ir dar nesusipažinau su daugeliu žmonių“, – sako jis. – „Kai man reikės prisistatyti, gali kilti bėdų.“

Nuo pat pradžių tas žmogus, kuriam visa situacija nepatiko, buvo jo mama.

„Mano iš pradžių mama visai nenudžiugo, bet dabar jau ir ji įžvelgia smagiąją reikalo pusę!“, – sakė jis. – „O mano draugai sakė, kad tai jų visai nenustebino! Vos prieš kelias savaites aš namuose prisigėręs pasisamdžiau Elzos iš „Ledo šalies“ imitatorę, kad ji surengtų man pasirodymą priešais mano garažą, nes man buvo nuobodu! Nieko nėra neįmanoma!“

Jis pridūrė, kad užuot susigrąžinęs savo senąjį vardą, jis ruošiasi pasilikti naująjį. Vaikinas sako kol kas jį pasiliksiantis, o vėliau žiūrėsiantis, kiek tai apsunkins jam gyvenimą.

Tuo tarpu jis tikisi, kad jam kokiu nors būdu pavyks pasikalbėti ar susitikti su savo bendravarde. Paskutinį kartą jis ją koncerte matė 2019 metais. Šiuo metu jis dėl susitikimo tariasi su viena iš JK radijo stočių. Tačiau jei viskas susiklostytų gerai, naujasis Dionas bijo, kad jam to gali būti per daug.

„Jūs turbūt manote, kad aš juokauju, bet man gali prireikti papildomo deguonies!“, – sako jis. – „Vien apie tai pagalvojus man pradeda daužytis širdis ir apsiašaroju. Man tai iš tiesų būtų didžiausias dalykas pasaulyje.“

Tikrosios Celine Dion atstovai žiniasklaidai šio įvykio pakomentuoti dar nesuskubo.


Rašyti komentarą...
k
kvailas
2021-01-06 15:56:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keisčiau į liuficerį velnias su ragais
Atsakyti
0

k
kvailas
2021-01-06 15:54:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keisčiau į liuficerį velnias su ragais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų