Padarykite tai prieš miegą: kaipmat užmigsite

Jeigu viduryje nakties gulite lovoje negalėdami užmigti, tuomet atėjo laikas įjungti virdulį.

Tačiau vietoj puodelio arbatos žmonės verda puodelyje salotos lapus, nes tai, pasak išbandžiusiųjų, padeda užmigti beveik iškart.

Suprantame, kad tai gali skambėti mažų mažiausiai keistai, tačiau, pasak ekspertų, šis būdas iš tiesų gali padėti kovoti su nemiga, rašoma thesun.co.uk

„TikTok“ vartotoja Shapla Hoque įkėlė vaizdo įrašą, kuriame pasakoja, kaip jai padėjo šis metodas. Jis peržiūrėtas daugiau nei 4,8 milijonus kartų.

Užpylė verdančiu vandeniu nuplautus salotų lapus

Klipe Shapla užvirė virdulį ir užpylė verdančiu vandeniu nuplautus salotų lapus, kurie buvo sudėti į puodelį. Užpylę vandeniu salotų lapus, palaukite 10 minučių.

Dėl geresnio skonio mergina įsidėjo pipirmėčių arbatos pakelį, tačiau to padaryti nebūtina. Atsigėrusi šio nuoviro ji šiek tiek apsnūdo, o vėliau – griuvo tiesiai į lovą.

Tai išgirdę žmonės ėmė rašyti komentarus ir sakė, kad nekantrauja išbandyti šią gudrybę. Vienas prisipažino: „Aš einu į parduotuvę nusipirkti 30 salotų“.

Taigi kaip tai veikia? 2013 m. ir 2017 m. tyrimai patvirtina, kad iš pirmo žvilgsnio neįtikėtinas triukas iš tikrųjų veikia. Ekspertai nurodo, kad salotose, ypač romaninėse, yra fitonutriento, vadinamo laktukariumu, kuris, kaip teigiama, skatina miegą ir malšina skausmą.

Pasak „LadBible“, 2017 m. tyrime teigiama: „Lactuca sativa (salotos), vienmetė žolė, priklausanti Compositae šeimai, yra žinoma dėl savo vaistinės vertės. Tradiciškai salotos turi raminamąją-migdomąją savybę."

Ir padaryta išvada: „Šio tyrimo rezultatai rodo, kad salotos, ypač romaninėse salotos, yra  pigus nemigą įveikiantis produktas ir antioksidantų polifenolių šaltinis.


Rašyti komentarą...
R
Rasa,Virickiene
2021-06-10 19:14:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nerasykite nesamoniu,nuo kada migdosalotu lapai,jei sergi didelia depresija tau niekas nepades,tik vaistai Zoloft,
Atsakyti
0

R
Rasa
2021-06-10 19:21:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tad prasyciau grazinti vaista Zolufta ir kompensuoti o nekisti siuksliu panasiu,kiek as galejau puse metu kankintis Orionu ciut i kapus nenuvare Veryga ,tad prasom kompensuoti Zolufta ir Valdoksana ,nes esu antros grupes invalide.
Atsakyti
0

N
Nemiga
2021-06-11 00:45:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugiau kaip 30 procentų Lietuvos gyventojų turi problemų su nemiga,su depresija nemaža dalis serga net epilepsija.Tai vyksta dėl negarantuoto rytojaus,dėl nepritekliaus. Daugelyje atvejų gali išgelbėti tik raminamieji.Tačiau ponas Veryga supainiojo vaistus su narkotikais.O pasitraukdamas iš pareigų pamiršo atstatyti vaistus į senai nusistovėjusias normas.Privalėtų netgi kompensuoti visus psichotropinius preparatus kad žmonės lengviau išgyventų visas pandemijas ir mūsų išrinktos valdžios nesąmones.Kad ir sunku,bet neimtumėm į galvą.Apsvaigusią liaudį lengviau valdyti.Tą žinojo ponai net baudžiavos laikais,o tie laikai jau ateina,jie jau čia pat...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų